Jak przetrwać wesele w butach na wysokim obcasie? | Wedding.pl
Wedding.pl / Lovestory / Moda ślubna / Buty ślubne / Jak przetrwać wesele w butach na wysokim obcasie?
Buty ślubne

Jak przetrwać wesele w butach na wysokim obcasie?

21 stycznia 2019 — Redakcja Wedding.pl
Jak przetrwać ślub i wesele w butach na wysokim obcasie - zdjęcie 1

Szpilki to coś co kochają chyba wszystkie kobiety. Panny Młode chcąc w dniu ślubu prezentować się bardzo kobieco i z gracją, decydują się bardzo często na buty na wysokim obcasie. Jednak kiedy zbliża się dzień ślubu i kobieta jeszcze raz przymierza swoje wymarzone obuwie, okazuje się, że chodzenie czy tańczenie w nim jest kłopotliwe. Nie zapominajmy, że od momentu założenia butów ślubnych aż do ich zdjęcia mija około 15 godzin. Jeśli jednak Waszym marzeniem jest pójście do ślubu w wysokich szpilkach, przygotowaliśmy dla Was podpowiedzi jak przetrwać ślub i wesele w butach na wysokim obcasie.

WYBIERZ BUTY NA SWOJE WESELE

3 wskazówki jak przetrwać wesele w butach na wysokim obcasie

Skórzane obuwie

Niezwykle istotne jest, aby buty były wykonane z naturalnej skóry. Dzięki temu stopa nie będzie się pocić, a tym samym unikniecie jakże bolących otarć. Jednak mimo wszystko nie wkładaj szpilek na bose stopy, chyba że zdecydowałaś się w dniu ślubu założyć sandałki. Wtedy nie masz już innego wyjścia.

Jak przetrwać wesele w butach na wysokim obcasie - zdjęcie 2

Zobacz także: Buty ślubne w kolorze pudrowego różu

Daj sobie czas

Nie kupuj szpilek na ostatnią chwilę. Jeśli na co dzień nie chodzisz w wysokich obcasach, Twoja stopa nie jest do nich przyzwyczajona. Dlatego powinnaś dać sobie trochę czasu, kilka tygodni poświęć na naukę chodzenia w butach na wysokim obcasie. Dzięki temu w dniu ślubu będziesz czuła się o wiele pewniej, a Twój chód będzie niemalże perfekcyjny.

Jak przetrwać wesele w butach na wysokim obcasie - zdjęcie 3

Wysokość obcasa

Dla niektórych kobiet wysokie szpilki oznaczają 12 centymetrowy obcas, a dla części już 7 centymetrów jest dużym wyzwaniem. Jeśli nie jesteś mistrzynią i chodzenie na wysokim obcasie jest dla Ciebie czymś trudnym, nie szalej. Już nawet w butach z 7 centymetrowym obcasem będziesz wyglądała bardzo kobieco. Ciekawym rozwiązaniem, które na pewno okaże się sporym ułatwieniem, jest ukryta pod palcami koturna. Zwróć również uwagę na kształt i stabilność obcasa. Jeśli już w sklepie nie czujesz się w nich pewnie i cała się chwiejesz, odpuść. Poszukaj butów, które mimo wysokości będą wygodne i stabilne.

WYBIERZ BUTY NA SWOJE WESELE

Zobacz także: Buty ślubne 2019

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!

Polecani usługodawcy