Wedding.pl / Lovestory / Moda ślubna / Pan Młody / Kamizelka do garnituru ślubnego – znakomity wybór!
Pan Młody

Kamizelka do garnituru ślubnego – znakomity wybór!

20 lipca 2018 —
Kamizelka do garnituru ślubnego

Mówi się, że najprostsze rozwiązania bywają najlepsze. Możemy to śmiało przełożyć na wygląd Pana Młodego, jego stylizację, a przede wszystkim ślubną stylizację, na którą zdecyduje się w jednym z najważniejszych dni swojego życia. Gustowne dodatki to podstawa, kamizelka do garnituru ślubnego to znakomity wybór, którego na pewno nikt nie pożałuje!

Zobacz także: Szycie na miarę dla Mężczyzn - Cafardini

Kamizelka do garnituru ślubnego - znakomity wybór - zdjęcie nr 4

Na jaki styl powinien postawić mężczyzna? Na wspomniane najprostsze rozwiązanie, pełne klasy, szyku i elegancji. Klasyka nie zawodzi, szczególnie w czasie tej wspaniałej ceremonii. Jeśli ceremonia ma być tradycyjna, warto zrezygnować z ekstrawagancji. O modowy grzech bardzo łatwo, a nieumiejętnie dobrane dodatki nie będą dobrze wyglądać na zdjęciach z albumu ślubnego Młodej Pary.

Kamizelka do garnituru ślubnego – znakomity wybór!

Niezależnie od tego czy jesteś konserwatystą, czy stawiasz na stylowe wyróżnienie i chcesz pokazać swój charakter, umów się na wizytę i wspólnie z marką Cafardini wybierz znakomicie skrojoną i dobraną kamizelkę.

Często bywa tak, że to partnerka, przyszła Panna Młoda, przejmuje inicjatywę i staje się stylistką Pana Młodego. Nic dziwnego, w końcu marzy o idealniej dopasowanych stylizacjach, a pięknym pomysłem jest, np. barwne zgranie dodatków. Tak więc to właśnie odpowiednia kamizelka, może stać się eleganckim punktem kolorystycznym i znakomitym odniesieniem do kreacji tej najpiękniejszej damy.

Kamizelka do garnituru ślubnego - znakomity wybór - zdjęcie nr 3

Nie da się ukryć, iż jest to wyjątkowy dodatek, element, który dodatkowo podkreśli wyjątkowość stylizacji narzeczonego. Nawet jeśli decyzja padła na czerń, grafit czy odcienie szarości, wyrazista kamizelka doda garniturowi bardzo uroczystego wyrazu, niezwykle pożądanego w czasie ślubnej uroczystości. Pomysłów nie brakuje. Kamizelki z wełny to klasa i wysoka jakość. Warto dodać, że zapinane są na trzy, cztery czy pięć guzików w zależności od kroju garnituru Pana Młodego. Dobrze dobrana ślubna kamizelka modeluje również doskonale sylwetkę, a to kolejny plus dla look’u Pana Młodego.

Zobacz także: Jak wybrać koszulę na ślub?

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!