22 czerwca 2018

Różne sylwetki, różne style – dobierz idealny garnitur ślubny


Nie tylko Panny Młode walczą każdego dnia przed swoim ślubem o jak najlepszy wygląd. Pot i łzy wylewane na siłowniach, rozpisany harmonogram dnia, drakońskie diety przestrzegane ściśle każdego tygodnia. Wszystko by wyglądać pięknie i olśniewająco w dniu ślubnej ceremonii. Nie wspominając oczywiście o zabiegach kosmetycznych.

Ostatnimi czasy również ich drugie połówki Panowie Młodzi, chcą być doskonali, przystojni, zadbani, by nie odbiegać od świetnego wyglądu partnerek tego dnia. Chcą swoim wyglądem wzmocnić blask drugiej połówki i co oczywiste również wzbudzać podziw gości przybyłych na ślub.

Dobierz idealny garnitur ślubny

Zatem także oni spędzają godziny w klubach sportowych, siłowniach, by powalczyć o szczupłą i nienaganną sylwetkę, korzystają z usług kosmetycznych. Chcą wypaść jak najlepiej, bo przecież nie są aktorami drugiego planu, stoją na ślubnym kobiercu wraz ze swoją ukochaną. Zatem musisz być bezkonkurencyjny.

A co jeśli zaczęliście treningi odrobinę zbyt późno, co jeśli dieta działa zbyt wolno. Dochodzi do tego stres przygotowań do ceremonii. Bez obaw! Nie ma znaczenia czy masz posturę kulturysty, czy też zostało Ci jeszcze kilka kilogramów, które Twoja wybranka bardzo lubi. Podstawa to idealnie dobrany i skrojony garnitur, który pozwoli na zaprezentowanie w znakomity sposób Twojej sylwetki. Postaw na kolekcje idealnie skorojonych garniturów od Guns&Tuxedos.

Dobierz krój do sylwetki. Jeśli jesteś bardzo wysoki i atletycznie zbudowany wybierz krój bardziej zwiewny, marynarka nie może być zbyt opięta. Skorzystaj z jaśniejszych barw, delikatnych ozdób i wykończenia. Mimo, że dbasz i chronisz swoją wybrankę, nie możesz wyglądać jak bodyguard.

Jeśli jesteś szczupły i wysoki zadbaj o odpowiednią długość spodni, by nie były zbyt krótkie i zbyt slim. Marynarka może być odrobinę dłuższa, co do ramion szersza góra powiększy Twoje barki. postaw na ciemniejsze barwy. Unikaj prążków i wzoru typu tenis, ponieważ wydłużają sylwetkę.

Jeśli jesteś bardziej zaokrąglony postaw na marynarkę o prostym kroju, nie chcemy podkreślać talii. Zrezygnuj z kamizelki. Proste spodnie, unikamy wersji slim. Ciemniejsze kolory wyszczuplają.

Niezależnie od sylwetki pamiętaj o ciekawym obuwiu i dodatkach. Znajdziesz je w salonach Guns&Tuxedos.

 

 

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!