06 września 2018

Jak dobrać koszulę ślubną?


Jak dobrać koszulę ślubną - porady - zdjęcie 2

Odpowiedni kolor, idealny fason, a przede wszystkim rozmiar – właściwie dobrana koszula ma wpływ na świetny wygląd i znakomitą prezencję Pana Młodego. Zacznijmy od kroju, ponieważ mamy do wyboru następujące fasony koszul: Regular Fit, Custom Fit, Slim Fit, Super Slim Fit.

Fasony koszul dla mężczyzn

Regular Fit – zaletą tego kroju jest to, że pasuje praktycznie do każdej sylwetki, Niezależnie od budowy Pana Młodego, koszula tego typu powinna leżeć bardzo dobrze, ponieważ ma prosty fason, bez wcięcia. Dzięki temu ukrywa wszelkie mankamenty sylwetki.

Custom Fit – koszula Custom Fit to koszula, która idealnie dopasowuje się do kształtu sylwetki. Jej krój jest spersonalizowany, dzięki czemu mężczyzna wygląda w niej niezwykle szykownie i elegancko.

Slim Fit – mówi się o niej „bliższa ciału koszula”. To wybór dla Pana Młodego, który ma szczupłą, atletyczną budowę. Taka koszula podkreśla talię, dlatego nie będzie odpowiednia dla Panów z brzuszkiem.

Super Slim Fit – koszule o tym kroju są bardzo dopasowane. Będą idealne dla mężczyzn o bardzo szczupłej budowie.
Pan Młody koniecznie powinien wybrać koszulę z długim rękawem. Pamiętajmy, że w przypadku formalnego, ślubnego stroju, koszula z krótkim rękawem nie ma racji bytu.

Jak dobrać koszulę ślubną - porady - zdjęcie 3

Kolory koszul

Elegancka koszula to wyznacznik męskiego stylu i obowiązkowy element ubioru Pana Młodego. Ta część męskiej garderoby nigdy nie wyjdzie z mody. Jest „kropką nad i” jeśli chodzi w ślubny wygląd.

Kolor biały – biała koszula to bardzo częsty wybór u Pana Młodego. Sięgamy po biel, gdyż jest ponadczasowa, uniwersalna i niezobowiązująca. To kwintesencja ślubnej mody, która dobrze komponuje się większością kolorów i dodatków.

Kolor niebieski – ten kolor jest równie uniwersalny jak biel, lecz ożywia i ciekawie uzupełnia stylizację. Kolorystyka garnituru może być bardzo zróżnicowana. Przy kolorze niebieskim, możemy również zaszaleć z barwami dodatków.

Kolor różowy – wielu przyszłych mężów stroni od różu, natomiast w rzeczywistości kolor ten świadczy o męskości, i pewności siebie. W delikatniej, jasnej odsłonie, róż idealnie będzie komponował się z granatowym, czarnym, czy też grafitowym garniturem.

Idealnej koszuli szukaj w salonach Recman!

Jak dobrać koszulę ślubną - porady - zdjęcie 4

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!