18 czerwca 2018

Kolorowe garnitury ślubne


Kolorowe garnitury ślubne cieszą się coraz większą popularnością. Nasze serce już skradły, a Wasze?

Kolorowe garnitury ślubne - zdjęcie 14

W dniu ślubu Pan Młody powinien wyglądać elegancko i z klasą. W tym ważnym dniu, większość mężczyzn decyduje się na czarny, klasyczny garnitur, który w połączeniu z białą koszulą i czarną muchą prezentuje się wręcz idealnie. Tak też Pana Młodego wyobrażają sobie goście, którzy pojawią się na przyjęciu weselnym. Panowie, a może przeszła Wam przez myśl nieco odważniejsza stylizacja? Kolorowe garnitury ślubne to naprawdę kusząca propozycja.

Zobacz też: Garnitur ślubny 2019

Kolorowe garnitury ślubne

Czarne garnitury ślubne są bez wątpienia najpopularniejsze i najbardziej tradycyjne. Jeśli jednak chcielibyście w tym dniu wyglądać nieco inaczej, możecie pokusić się o kupno kolorowego garnituru ślubnego. Zastanówcie się na jaki odcień chcielibyście się zdecydować – stonowany czy szalony? Granat, grafit i popiel to trzy stonowane kolory, które często przypadają do gustu przyszłym Panom Młodym. Mimo iż zostaje wprowadzony kolor, stylizacja ta nadal jest bezpieczna i dość klasyczna. Jeśli jednak macie szaloną duszę i chcielibyście w tym dniu wyglądać naprawdę wyjątkowo i odważnie, możecie zdecydować się na garnitur o zdecydowanie ciekawszym kolorze. W salonach mody męskiej możemy spotkać garnitury w kolorze kobaltu, zieleni a nawet błękitu. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyście właśnie w nim pojawili się na swoim przyjęciu ślubnym.

Zobacz także: Kolor garnituru ślubnego - jaki wybrać?

Jak dobrać kolor garnituru?

Panowie, zanim zdecydujecie się kupić kolorowy garnitur ślubny, zapytajcie o zdanie przyszłą małżonkę. Chyba nie chcielibyście, aby w dniu ślubu była niemile rozczarowana. Jeśli jednak wspólnie ustalicie, że taki garnitur jest dobrym pomysłem, zastanówcie się nad odpowiednim kolorem. Weźcie pod uwagę kolor przewodni przyjęcia weselnego, który powinien współgrać z Waszymi stylizacjami. Odcień garnituru musi pasować do kreacji Panny Młodej, oboje małżonkowie powinni do siebie pasować jak dwie połówki jabłka.

Dodatki do kolorowego garnituru ślubnego

Dodatki są bardzo istotnym elementem każdej stylizacji. Źle dobrane potrafią nawet zepsuć cały zewnętrzny wizerunek. Panowie, jeśli zdecydowaliście się na garnitur w odważnym kolorze, wybierzcie stonowane dodatki. Pamiętajcie, zwróćcie uwagę na każdy, nawet najdrobniejszy szczegół.

Zobacz także: Jak wybrać koszulę na ślub?

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!