Wedding.pl / Lovestory / Moda ślubna / Pan Młody / KONKURS Powiedz Tak – wygraj voucher o wartości 500zł!
Pan Młody

KONKURS Powiedz Tak – wygraj voucher o wartości 500zł!

28 listopada 2018 —
konkurs powiedz tak - zdjecie - 4

Marzysz o idealnej stylizacji dla Pana Młodego? Weź udział w konkursie ślubnym i wygraj voucher o wartości 500zł na zakupy w dowolnym salonie mody męskiej Giacomo Conti. 

konkurs "powiedz tak"- zdjęcie 4

Wystarczy, że odpowiesz na pytanie konkursowe i poprawnie wypełnisz formularz ślubny, dostępny na stronie internetowej www.giacomo.pl/powiedztak.

Formularz ślubny dostępny jest także na stoisku Giacomo Conti, podczas wybranych targów ślubnych, organizowanych w Polsce.

konkurs "powiedz tak" - zdjęcie 2

Konkurs Powiedz tak!

W konkursie „Powiedz tak” do wygrania jest 5 kart podarunkowych, każda o wartości 500zł. Jury brać będzie pod uwagę oryginalność zgłoszonych przez Uczestników krótkich odpowiedzi na pytanie konkursowe „Idealny garnitur Pana Młodego to…”. Odpowiedzi należy udzielać w formularzu konkursowym.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

konkurs "powiedz tak" - zdjęcie 5

Zobacz też Aksamitny Pan Młody

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!