05 września 2018

Spinki do mankietów dla Pana Młodego – 10 propozycji


Elegancka i dopracowana w najmniejszym szczególe stylizacja Pana Młodego to podstawa. Idealnie dopasowany garnitur, biała koszula, krawat lub mucha w odpowiednim kolorze – wszystko to składa się na nienaganną prezencję Pana Młodego w tym ważnym dniu jakim jest ślub i wesele.

Dlatego warto też poświęcić czas na wybór małych detali, takich jak spinki do mankietów, które będą świetnym uzupełnieniem ślubnego stroju.

Odpowiednio dobrane spinki do mankietów podkreślą klasę i dobry gust Pana Młodego, dodadzą indywidualnego charakter całej stylizacji ślubnej, ale też będą wspaniałą pamiątką z dnia ślubu, którą pewnie nie raz będzie można wykorzystać jako element formalnego ubioru na ważne okazje.

Zobacz także: Kolorowe obrączki ślubne

Spinki do mankietów – jak je wybrać?

Przede wszystkim warto zastanowić się na jaki materiał chcemy postawić. Do wyboru mamy stal szlachetną, złoto żółte, białe, a także spinki wykonane częściowo z drewna lub kamieni szlachetnych. Kolejna kwestia, którą dobrze wziąć po uwagę to oczywiście ich wygląd – Pan Młody może postawić na uniwersalne i eleganckie wzornictwo lub też wybrać spinki, które podkreślą jego indywidualny charakter i zainteresowania. Wybór jest duży – niezależnie od gustu, każdy znajdzie spinki w swoim stylu.

Pamiątka ślubu dla Pana Młodego

Dla sentymentalnych Panów Młodych, którzy chcą zachować pamiątkę z tego dnia idealnym rozwiązaniem będą spinki do mankietów z grawerem. Data ślubu, inicjały lub imię żony – wybór treści grawerunku należy do Was.

Spinki do mankietów – wybór redakcji Wedding.pl

Wybraliśmy dla Was 10 różnych modeli spinek do mankietów, spośród których z pewnością znajdziecie coś dla siebie i uświetnicie swoją ślubną stylizację.

Spinki do mankietów dla Pana Młodego - 10 propozycji1.Spinki ze stali szlachetnej. 2. Spinki ze stali szlachetnej. 3. Spinki w białym złocie z brylantami. 4. Spinki ze stali szlachetnej. 5. Spinki ze stali szlachetnej.

1. Spinki z żółtego złota. 2. Spinki ze stali szlachetnej z szklanym kamieniem. 3. Spinki ze stali szlachetnej z drewnem. 4. Spinki ze stali szlachetnej z drewnem. 5. Spinki ze stali szlachetnej.

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!