26 czerwca 2018

Stylowy Pan Młody? Postaw na odrobinę koloru!


Styl, doskonałość, idealne krawiectwo – właśnie po to sięgamy, by wyglądać rewelacyjnie tego wyjątkowego dnia. Pan Młody, bo właśnie o nim mowa, w dniu najcudowniejszej ceremonii powinien wyglądać wspaniale i dopełnić wizerunku Panny Młodej wyśmienitym garniturem.

Zakup garnituru ślubnego to nie prosta sprawa, to osobisty wybór i swoisty sposób wyrażenia swojego charakteru. Uzbrój się w kolor, nie samą czernią człowiek żyje! Błękit, biel, stonowana szarość, a może granat? Śmiało! Kolor nada przede wszystkim Panu Młodemu niepowtarzalnego stylu.

Tradycyjne krawiectwo z nutką ekstrawagancji, perfekcyjne wykończenie każdego detalu, szczegółu! Wybierz coś dla siebie od Guns&TuxedosDetale, dodatki, szczegóły, to one tworzą perfekcyjną całość u Pana Młodego. Nawet kwiatek w butonierce potrafi zmienić wszystko, nadać inny, świeży look. 

My dobrze wiemy, że to właśnie diabeł tkwi w szczegółach! A o takie szczegóły i dodatki zadba Guns&Tuxedos.

Może granat?

Elegancja, prestiż, odrobina galowości – to kwintesencja koloru granatowego. Jego wdzięczna cecha to prezencja niezależnie od pory dnia. Słońce czy sztuczne oświetlenie, to nie przeszkoda by wyglądać szykownie, elegancko i męsko.

Jeśli Pan Młody chce mocno zaskoczyć, może założyć garnitur z marynarką dwurzędową. To inny styl, indywidualistyczny rys, ekstrawagancja. Przy takim wyborze pamiętaj by rozpinać marynarkę przy siadaniu i każdorazowo po wstaniu. Ważny szczegół! Guzik u dołu marynarki dwurzędowej nie musi być zapięty. 

Co do większej ilości przestróg Pan Młody musi uważać na rozmiary. Koniecznie zapominamy o zbyt obszernych marynarkach. Odpadają te za długie, z obwisłymi rękawami, które przede wszystkim spowodują, że nasze barki będą wyglądać zbyt masywnie. Nie zapomnijmy też, by unikać przydługich spodni, czy za szerokich nogawek.

Marynarka! Pamiętajmy o odpowiednich proporcjach. Dolna krawędź marynarki powinna nadać odpowiedni kształt sylwetce. Najlepiej ciąć nasze kształty na pół. Wtedy wygląd jest idealny. Właśnie w ten sposób walczmy o proporcje. Pan Młody będzie wyglądał doskonale.

 

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!