12 grudnia 2018

Dwie suknie ślubne – jedna na ślub, druga na wesele


Dwie suknie ślubne - zdjęcie 7

Chyba każda przyszła Panna Młoda zadaje sobie pytanie „Jaką suknię ślubną wybrać?”. Przeglądając katalogi sukien ślubnych można dostać zawrotu głowy, a wizyta w salonie wprowadza jeszcze większy mętlik. Każda kobieta pragnie w tym dniu wyglądać olśniewająco pięknie, dlatego podjęcie ostatecznej decyzji zajmuje jej tak dużo czasu. Panny Młode nie mogą się zdecydować, czy kreacja powinna być bogato zdobiona czy skromna, biała a może w kolorze ecru. To tylko kilka, z naprawdę wielu wątpliwości. A może dwie suknie – jedna na ślub, druga na wesele okażą się strzałem w dziesiątkę?

WYBIERZ WYMARZONĄ SUKNIĘ ŚLUBNĄ!

Dwie suknie ślubne - zdjęcie 2

Dwie suknie ślubne – zalety

Kobiety, które zdecydują, że w dniu ślubu założą aż dwie suknie ślubne, będą mogły spełnić chyba wszystkie swoje marzenia, dotyczące tej jednej, jedynej kreacji. Mimo iż moda i tradycje ślubne w ostatnich czasach uległy dużym zmianom, to jednak jeszcze część Panien Młodych nie wyobraża sobie pójścia do ołtarza w sukni z mocno odkrytymi ramionami czy plecami. Jeśli zdecydujesz się na dwie kreacje, w kościele możesz pojawić się w skromniejszej i elegantszej sukni, a na sali weselnej zaskoczysz gości inną, bardziej odkrytą, ale zdecydowanie wygodniejszą kreacją. Dzięki temu tańce na parkiecie nie będą Ci sprawiały takiej trudności. Jesteśmy pewni, że lekkość, zwiewność i delikatność sukni docenisz na trwającym do białego rana przyjęciu weselnym.

Dwie suknie ślubne – wady

Niestety posiadanie dwóch kreacji wiąże się z dwukrotnie większymi kosztami, na które niestety nie każda Panna Młoda może sobie pozwolić. Warto również zadać sobie pytanie, co zrobicie z sukniami po ślubie. Planujecie je sprzedać, czy może chcecie zostawić na pamiątkę? Jeśli uznacie, że koszt sukni ślubnych przekroczył Wasz zaplanowany budżet, możecie je przecież równie dobrze wypożyczyć!

Zobacz także: Suknia ślubna – co zrobić z nią po ślubie? Mamy 5 pomysłów!

Dwie suknie ślubne - zdjęcie 3

Sesja ślubna

Posiadanie dwóch sukni ślubnych, warto wykorzystać również podczas sesji ślubnej. Przecież każda kobieta uwielbia się przebierać i błyszczeć przy boku swojego ukochanego.

Dwie suknie ślubne - zdjęcie 4

Zobacz także: Co założyć na suknię ślubną?

WYBIERZ WYMARZONĄ SUKNIĘ ŚLUBNĄ!

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!