Wedding.pl / Inspiracje / Moda ślubna / Suknie ślubne / Minimalistyczne suknie ślubne – nasze inspiracje!
Suknie ślubne

Minimalistyczne suknie ślubne – nasze inspiracje!

6 grudnia 2018 — Redakcja Wedding.pl
Minimalistyczne suknie ślubne - zdjęcie 2

Poszukiwania wymarzonej sukni ślubnej sprawiają przyszłej Pannie Młodej najwięcej przyjemności. Przecież tyle czasu o niej marzyła i już jako mała dziewczyna wyobrażała sobie, jak w przyszłości będzie w niej wyglądała. Jeśli obszerne, strojne i bogato zdobione kreacje nie pasują do Twojego stylu, to minimalistyczna suknia ślubna powinna spełnić Twoje najskrytsze oczekiwania. Skromne kreacje ślubne są bardzo eleganckie i kobiece.  Panny Młode, które na samym początku marzyły o bogato wysadzonej kryształkami sukni,  bardzo często decydują się na minimalistyczną kreację, bo to właśnie ona ostatecznie skradła ich serca!

WYBIERZ NAJPIĘKNIEJSZĄ SUKNIĘ ŚLUBNĄ!

Minimalistyczne suknie ślubne - zdjęcie 3

Klasa i elegancja

Minimalistyczne suknie ślubne najczęściej uszyte są z eleganckich, gładkich tkanin, które same w sobie są już naprawdę bardzo wyjątkowe.  Zupełnie gładkie kreacje powinny być dopracowane w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Ich prostota sprawia, że wszystko przykuwa uwagę, w związku z czym żaden błąd i niedociągnięcie jest niewybaczalne. Wbrew pozorom wybór skromnych i eleganckich sukni ślubnych jest naprawdę ogromny. Projektanci wychodzą na przeciw oczekiwaniom kobiet i przygotowują prawdziwe perełki. Ozdobą sukni pozbawionej wszelkich dodatków, kamieni, czy pereł jest jej dekolt. Ten trójkątny przepięknie podkreśli piersi, z kolei ten w łódkę będzie nieco tajemniczy, ale jednocześnie bardzo elegancki.

Zobacz także: Suknie ślubne z perłami – 7 inspiracji

Minimalistyczne suknie ślubne - zdjęcie 6

Dodatki do minimalistycznej sukni

Na jakie dodatki ślubne się zdecydować, to dylemat przed którym staje chyba każda Panna Młoda. Po wyborze wymarzonej kreacji nadchodzi czas na dobór biżuterii i butów ślubnych. Minimalistyczna suknia jest klasyczna i piękna sama w sobie, dlatego biżuteria nie powinna jej zdominować. Duże, a zarazem delikatne kolczyki i cienka bransoletka okażą się idealnym uzupełnieniem.

Minimalistyczne suknie ślubne - zdjęcie 4

Zobacz także: Szafirowa biżuteria dla Panny Młodej

WYBIERZ NAJPIĘKNIEJSZĄ SUKNIĘ ŚLUBNĄ!

źródło zdjęć: Pintrest.com

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!