11 listopada 2018

Suknie ślubne 2019 – czym zaskoczy nas nowy sezon?


Wymarzona, wyśniona i najpiękniejsza pod słońcem – taka bez wątpienia powinna być suknia ślubna. Temat sukien ślubnych wielu przyszłym Pannom Młodym spędza sen z powiek. Niektóre z nich doskonale wiedzą jaką kreację wybiorą na ten wielki dzień, a inne miesiącami nie mogą podjąć ostatecznej decyzji.  Sezon 2018 powoli dobiega końca i wszyscy z niecierpliwością czekają na to, co pojawi się w nadchodzącym sezonie ślubnym. Wiemy, że cierpliwość nie jest mocną stroną kobiet, dlatego już dziś ujawnimy Wam rąbka tajemnicy. Suknie ślubne 2019 skradły nasze serce!

WYBIERZ WYMARZONĄ SUKNIĘ ŚLUBNĄ!

Suknie ślubne 2019 – z piórami

W nadchodzącym sezonie królować będą pióra, które na podium stają wraz z koronkami. Na jaką suknię się zdecydować? To dylemat, przed którym staje każda Panna Młoda. Jednak delikatne i zwiewne pióra mogą ułatwić podjęcie decyzji. Ten ozdobny, wyjątkowy, ale zarazem bardzo subtelny element sprawia, że kreacja nabiera wyjątkowego, a wręcz magicznego charakteru.

Zobacz także: Suknie ślubne z piórami

Suknie ślubne 2019 – glamour

Moda powraca jak bumerang i tak też jest w przypadku sukien ślubnych w stylu glamour, które będą królować w nadchodzącym sezonie. Blask, błysk, a czasami nawet i przepych w połączeniu z klasą i elegancją – tym cechują się kreacje glamour. Absolutnym hitem będzie kreacja z plecami wykonanymi z delikatnej, prawie niezauważalnej siateczki, która przyozdobiona jest mnóstwem świecących i mieniących się elementów.

Suknie ślubne 2019 – pudrowy róż

Suknia ślubna w sezonie 2019 nie musi być cała biała! Za ryzykowne możecie uznać połączenie bieli z pudrowym różem, jednak efekt jest naprawdę powalający. Suknia ślubna w kolorze pudrowego różu to propozycja dla odważnych, ale i delikatnych Panien Młodych. Przepięknym połączeniem jest również biała góra i kolorowy dół sukni. Kreacja o tym subtelnym kolorze jest wspaniałą propozycją dla kobiet o jasnej karnacji.

WYBIERZ WYMARZONĄ SUKNIĘ ŚLUBNĄ!

źródło zdjęć: Pinterest.com

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!