Wedding.pl / Lovestory / Moda ślubna / Suknie ślubne / Suknie ślubne z długim rękawem
Suknie ślubne

Suknie ślubne z długim rękawem

19 lipca 2019 —
Suknie ślubne z długim rękawem

Koniec sierpnia, a więc powoli dobiegamy końca wakacji. Temperatura powoli spada, słońce nie jest już tak intensywne jak w lipcu czy sierpniu i co jakiś czas z nieba kapie deszcz… Wrzesień kojarzy się już z jesienną pogodą oraz krótszymi dniami. Co zatem ma zrobić wrześniowa i październikowa Panna Młoda jeśli wieczorem nie chce mieć gęsiej skórki na całym ciele?

Suknie ślubne z długim rękawem

Fantastycznym rozwiązaniem będzie suknia ślubna z długim rękawem! Jeśli jednak Panna Młoda chce, aby rękaw faktycznie uchronił ją przed chłodem, dobrze by było gdyby był wykonany z jednolitego, cieplejszego materiału, nie z koronki, która będzie przepuszczać chłodne powietrze. Koronkowe rękawki mają jednak niezwykle dużo uroku i dodają Pannie Młodej klasy! Taka suknia wcale nie musi być nudna!

Dodatkowo w końcu to jedyny dzień w życiu kiedy kobieta ubiera się cała na biało. Ponad to w przypadku sukien ślubnych z długim rękawem nie będzie problemu ze zbyt odsłoniętym ciałem, co jest częstym problemem, jeśli Pannie Młodej marzy się odważna suknia, a na ślub kościelny nie wypada w takiej kreacji iść.

Zobaczcie przepięknie modele sukien z długim rękawem dostępne w Salonie White w Warszawie.

Justin Alexander

Justin Alexander Signature

Lillian West

 

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!