Wedding.pl / Lovestory / Moda ślubna / Suknie ślubne / Warsaw Poet 2020 – kolekcja sukni ślubnych Newstalgia
Suknie ślubne

Warsaw Poet 2020 – kolekcja sukni ślubnych Newstalgia

18 października 2019 —
Warsaw Poet 2020

Nowa Nostalgia, czy „Newstalgia” – tak nazywa się nowa kolekcja sukni ślubnych Magdy Sochy-Włodarskiej, dyrektor kreatywnej i twórczyni ulubionej polskiej marki nowoczesnych panien młodych. Co się za nią kryje? Odkrywamy inspiracje Warsaw Poet na 2020 rok!

Warsaw Poet Newstalgia

Magda Socha-Włodarska zaprasza do poetyckiej podróży przez nostalgiczne mariaże, eklektyzm, bohemiczną tajemnicę, miłość do stylu vintage oraz – jak zwykle – do chodzenia własnymi ścieżkami. Kolekcja Warsaw Poet 2020 Newstalgia umiejscowiona jest gdzieś pomiędzy przeszłością a przyszłością, czymś ulotnym i nowoczesnym, czasem łączy sprzeczne światy. Od 2013 roku twórczość projektantki jest odbiciem jej osobistych zauroczeń, tęsknot, poruszania się w filozofii „slow”. Nieustannie zauważalne są połączenia nowoczesnych trendów z retro odniesieniami, a wszystko pod wspólnym mianownikiem naturalnej zmysłowości w klimacie boho.

Może Was zainteresować: Suknie ślubne – trendy 2020

Kolekcja Warsaw Poet to jednak nie tylko otoczka zewnętrzna i to, co widać gołym okiem. Dla twórczyni marki ważne są wysoka jakość wykonania i luksusowe naturalne materiały. Detale bywają eklektyczne, ale zawsze nieprzypadkowe i bardzo spójne. Nie mniej ważna jest tu zrównoważona, odpowiedzialna moda. Magda Socha-Włodarska i jej zespół dbają zarówno o aspekt ekologiczny, jak i etyczny prowadzenia firmy. Wszystkie suknie Warsaw Poet powstają we własnej pracowni krawieckiej i wykonywane są przez wykwalifikowanych, lokalnych rzemieślników.

Warsaw Poet 2020 – kampania z ukrytą symboliką

Pełen niespodzianek, majowy Paryż stał się doskonałym tłem dla nowej kolekcji Warsaw Poet. Pomiędzy rzęsistym deszczem, gradem i porywającym wiatrem powstały pełne spontaniczności i miejskiej nonszalancji ujęcia. Kontrapunktem dla gwarnej metropolii stał się miłorząb, obrany za talizman linii Newstalgia. Symbol zdrowia, siły i braterstwa, uznawany przez kultury wschodu za amulet, który łączy w sobie trwałość i moc. Ukryte inspiracje mają podkreślać nazwy sukienek. Aria, Biloba, Cielo, Erba, Lotus, Migi, Nebbia, Rumore, Sole, Terra – skrywają głębsze znaczenie i duży ładunek emocjonalny, który jest kluczowy w dniu ślubu. Odkryjcie przesłanie autorki, odwiedzając warszawskie atelier Warsaw Poet.

Warsaw Poet 2020:

W roli panny młodej: Zuzanna Krzątała | MODEL PLUS

Buty: Kafka Concept • Hand Made Shoes Anniel, Cosima Borawska

Biżuteria i akcesoria: JP BRIDES

Projekty: Magda Socha-Włodarska | Warsaw Poet

Stylizacja: Magda Socha-Włodarska | Warsaw Poet

Ewelina Dac
Napisane przez

Ewelina Dac

e.dac@wedding.pl

Redaktor naczelna Wedding.pl. Dziennikarka z wykształcenia i pasji. O modzie i urodzie pisze już 8 lat, a z branżą ślubną związana jest 3 lata. Zwolenniczka ślubów personalizowanych i minimalistycznych.