08 stycznia 2019

Wygraj suknię ślubną marki Anna Kara!


Wygraj suknię ślubną - zdjęcie 1

Wiemy, że budżet weselny niejednokrotnie przyprawia Młode Pary o zawrót głowy. Sala weselna, usługodawcy, dekoracje – to wszystko składa się na ostateczną cenę wesela, która zazwyczaj nie jest mała. Dużą rolę gra też cena sukni ślubnej. Z naszych statystyk wynika, że Panny Młode często naginają swój budżet, tylko po to, aby kupić wymarzoną kreację. I wcale im się nie dziwmy. W końcu taki dzień zdarza się tylko raz w życiu! Czy można mieć wyjątkową markową suknię ślubną i jednocześnie nie przekroczyć budżetu? Oczywiście, że tak! Można ją po prostu wygrać! 

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE!

Wygraj suknię ślubną o wartości 6000zł!

Brzmi niewiarygodnie? Jednak dzięki Wedding.pl i wyjątkowej marce sukien ślubnych Anna Kara to proste. Wystarczy, że wyślesz nam Wasze wspólne zdjęcie oraz historię Waszego poznania się, a potem będziesz aktywnie korzystała z bezpłatnego Organizera Ślubnego! Wasz wielki dzień przed Wami, jesteśmy więc pewni, że poszukiwania usługodawców wciąż trwają. Makijażystka, bukiet ślubny, a może fotobudka? Rezerwując jakąkolwiek z usług za pośrednictwem platformy Wedding.pl możesz stać się posiadaczką vouchera o wartości 6000zł, który pozwoli Ci kupić wyjątkową suknię ślubną. 

wygraj suknię ślubną - infografika

Anna Kara – ceniona polska projektantka

Anna Kara to jedna z najbardziej pożądanych marek na europejskim rynku! Wyjątkowe poczucie estetyki oraz niepowtarzalne wzornictwo jest doceniane przez Panny Młode z całego świata. Jej projekty to połączenie grunge’owych krojów ze współczesnym romantyzmem. Każda z sukni szyta jest na miarę z najwyższej jakości materiałów i z dbałością o każdy detal.

AK - zdjęcie 1

Anna Kara – kolekcja 2019

Najnowsza kolekcja powstała z myślą o kobietach, które przede wszystkim cenią jakość, elegancję i komfort. Znajdziemy w niej nieoczekiwanie połączenia tkanin i kolorów, a minimalistyczne kroje uzupełniają swetry, żakiety i szale. Głównym motywem jest natura – na sukniach widoczne są kwiatowe i roślinne motywy oraz ręcznie naszywane detale.

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE!

Każda sylwetka jest konstruowana na bazie starannie wyselekcjonowanych tkanin i nieustannie ewoluuje podczas procesu tworzenia. Ciągły dialog pomiędzy projektantem, a Panną Młodą pozwala na wypracowanie koncepcji sukni, która jest nie tylko piękna, ale wygodna i dopasowana do kobiecej sylwetki – jak druga skóra. Szlachetne jedwabie, włoskie hafty i francuskie koronki płynnie łączą się w wielowarstwowe kompozycje. Potęgując tym samym charakterystyczne wrażenie transparentności w zetknięciu z naturalnym ruchem ciała. Każda suknia wymaga wielogodzinnej pracy rąk wykwalifikowanych rzemieślników, aby uzyskać końcowy efekt. To kreacje dla Panien Młodych, które chcą podążać za swoimi pragnieniami i marzeniami oraz podkreślić swoją indywidualność.

Cała kolekcja dostępna jest na stronie www.annakara.com

AK - zdjęcie 2

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE!

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!