10 stycznia 2018

Wesele w karnawałowym klimacie


Wesele w karnawałowym klimacie - zdjęcie 1

Karnawał to czas zabawy, wielkich balów i pięknych kolorów. Jednym słowem wielka fiesta przed Wielkim Postem. To też świetny moment na organizację hucznego wesela lub odnalezienie ślubnych inspiracji. Odkryj trzy motywy przewodnie, które pozwolą Ci przełożyć karnawałowy klimat na Twoje wesele! 

Tajemnicza maskarada

Pierwsze bale maskowe odbywały się już w średniowieczu podczas włoskiego karnawału. Później stały się rozrywką ulubioną przez dworzan i wyższe sfery. Jeśli chcesz wnieść trochę tajemniczego klimatu i dystyngowanego sznytu do swojego wesela, to bal maskowy będzie idealnym motywem przewodnim.

Biała, bogato zdobiona maska dla Panny Młodej z powodzeniem zastąpi welon. Z kolei te przygotowane dla gości, będą dla nich cudowną pamiątką z wesela. W ten sposób masz też pewność, że każdy z zaproszonych wczuje się w klimat jak z Upiora w Operze. Oczywiście maski mogą być nie tylko elementem ubioru, ale też motywem dekoracji. Ozdób nimi tort, zaproszenia, a nawet bukiety. Możesz też pokusić się o ekstrawaganckie ozdoby z piór.

Wesele w karnawałowym klimacie - zdjęcie 4

Przepych Rio

Karnawał w Rio de Janerio jest najbardziej huczny i największy na świecie, więc pewnie nikomu nie trzeba go przedstawiać. Przepych, feeria pięknych kolorów, niesamowite stroje i gorąca atmosfera – to wszystko możesz przełożyć na klimat swojego wesela.

Przede wszystkim zadbaj o kolory swoich dekoracji. Zapomnij o klasycznej bieli, motyw Rio to kolory tropikalnych kwiatów, czyli gorąca czerwień, nasycone fiolety, głęboki róż. Wielkie, kolorowe bukiety, balony i farbowane pióra świetnie dopełnią gorącą atmosferę. A może samba na pierwszy taniec? Z tym motywem przewodnim jak najbardziej wypada!

Jako dodatkową atrakcję przyszykuj ramkę i akcesoria do pamiątkowych zdjęć w brazylijskim klimacie. Goście mogą pozować do w olbrzymich, kolorowych pióropuszach. Jeśli chcesz, możesz połączyć zdjęcia z księgą życzeń. Jak? Galaxy Note8 goście zrobią piękne zdjęcia, a z rysikem S Pen będą mogli na swojej fotografii napisać życzenia i dedykacje Młodej Parze!

Wesele w karnawałowym klimacie - zdjęcie 2

Blask Glamour

Czas karnawału to też idealny moment na zjawiskowe, połyskujące kreacje i złote motywy. Cekiny, złocenia, srebrne nitki. Jeśli lubisz blichtr, sprawdź jak wpleść motyw glamour do swojego wesela.

Suknia powinna być zjawiskowa, to Twój moment i możesz błyszczeć! Wybierz na przykład połyskującą, satynową suknię ze złotym wykończeniem i głębokim rozcięciem, a dla podkreślenia efektu czerwone usta i mała torebka wysadzana kamieniami. Brzmi glamour, prawda? Poproś gości, żeby nie zapomnieli o błyszczących dodatkach. Złote szpilki, satynowe muchy, dodatki z kryształkami, brokatowy manicure, pozwolą im idealnie wpasować się styl imprezy, ale nie przyćmią Twojego blasku.

Oczywiście na takim weselu w stylu Glamour nie może zabraknąć szampana. Poza samym trunkiem, możesz rozważyć też pyszny tort szampański. A jeśli chcesz błyszczeć nie tylko w karnawale, odkryj zjawiskowy Galaxy Note8 w złotym odcieniu Maple Gold.

Wesele w karnawałowym klimacie - zdjęcie 3

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!