13 marca 2018

Złoty jako motyw przewodni wesela


Złoty jako motyw przewodni wesela - zdjęcie 30

Wybór motywu przewodniego wesela nie należy do najprostszych. Często bowiem Pary Młode mają problem z odnalezieniem wspólnego, łączącego ich zainteresowania, które można byłoby przełożyć na dekoracje. Najpopularniejszymi z motywów są, np. podróże lub po prostu temat jak boho, glamour czy rustic. Są jednak prostsze sposoby! Wystarczy wybrać kolor przewodni, który sprawi, że Wasze dekoracje oraz stylizacje będą spójne. Jak to zrobić?

Kolor przewodni wesela

Kolor przewodni wesela można zawrzeć w naprawdę wielu miejscach! Często przewija się w kwiatach, jeśli oczywiście sama barwa na to pozwala. Podstawowym elementem jest również papeteria, która składa się zaproszenia, winietki, plan stołów, menu i inne dodatki, które sobie wymarzycie. Dalej może to być candy bar oraz tort, elementy dekoracji stołów, czyli świece, podtalerze, wszelkiego rodzaju tasiemki, wazoniki itp. W przypadku scenografii można byłoby jeszcze długo wymieniać! Wasza stylizacja gra oczywiście pierwsze skrzypce na ślubie, a kolor przewodni można przemycić w biżuterii, dodatkach, jak. np. poszetka w garniturze Pana Młodego, bukiecik w butonierce, pas w sukni czy bukiet.

Zobacz także: 10 elementów, w które możesz wpleść kolor przewodni

Złoty jak motyw przewodni wesela

Złoty kolor jest jednym z najpopularniejszych wśród motywów przewodnich. W zależności od tego z jaką inną barwą go połączymy może być glamour, a nawet boho! Należy jednak umiejętnie z nim postępować, żeby nie przytłoczyć gości ilością mieniącej się barwy.

Złoto możemy wpleść w miejsca, o których piszemy powyżej. Ciężko jednak będzie znaleźć kwiaty w tym kolorze. I tu z pomocą nadchodzi spray! Świetnym pomysłem jest pofarbowanie, np. liści, muśnięcie złotem niektórych kwiatów lub gałęzi, które mogą stanowić odrębną dekorację. Oryginalnie i z pomysłem!

Zobaczcie przepiękne dekoracje z kolorze złota i przyjrzyjcie się jak pięknie można połączyć tę barwę, np. z zielenią, bielą, różem czy czerwienią.

 

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!