07 września 2018

Styl dla gościa weselnego – inspiracje


Styl gościa weselnego

Oczywistym jest, że Pan Młody to główny bohater na własnym ślubie, jego wygląd musi być wyjątkowy. Natomiast jak ma ubrać się zaproszony gość weselny, co ma założyć by wyglądać elegancko i jednocześnie czuć się swobodnie?

Styl dla gościa weselnego – kolory i fasony

W dobrym guście będzie dopasowanie kolorystyczne do motywu przewodniego ślubu i zabawy weselnej, chociażby drobnym elementem jak spinki czy krawat. To wyraz szacunku dla Młodej Pary, jak również pozostałych gości, którzy pojawią się w czasie tego cudownego święta.

Odpowiedni strój, to ważny i wcale nie łatwy wybór, więc warto mieć w swojej szafie jakieś nietuzinkowe stylizacje pod ręką. Wachlarz rozwiązań jest bardzo szeroki. Gość weselny może wybrać krój bardzo klasyczny i formalny, ale może też troszkę zaszaleć i poczuć się bardziej wygodnie i stylowo. Krój to nie wszystko, ponieważ równie ważne znaczenie będzie miał odpowiedni kolor.

Czy postawić na formalność, czyli na czerń lub granat, czy ewentualnie na odcienie szarości, grafitu?

Ślubny gość który lubi styl klasyczny powinien zapoznać się z modelem Halton od marki Recman w wersji czarnej. To klasyka sama w sobie. Jako dodatek możemy wybrać muchę. Podkreśleniem stylu i elegancji będzie także biała poszetka w butonierce.

Styl gościa weselnego

Odważna stylizacja

Wyobraźnia zarówno w damskiej jak i męskiej modzie nie zna granic, dlatego w grę może wejść coś bardziej odważnego –  mocniejszy i odrobinę bardziej wyrazisty kolor. By gość weselny mógł wyróżnić się z tłumu zgromadzonych w czasie ślubu i wesela, może zdecydować się na marynarkę i spodnie w innej kolorystyce. Jednorzędowa, zapinana na dwa guziki marynarka w mocniejszym kolorze, a do niej stonowane jasne spodnie w beżowym odcieniu, mogą być ciekawym rozwiązaniem. To szczypta swobody pomieszana z elegancją. Po inspiracje warto udać się do salonów Recman.

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!