Wedding.pl / Lovestory / Podróż poślubna / Egzotyczna podróż poślubna – 4 wyjątkowe miejsca!
Podróż poślubna

Egzotyczna podróż poślubna – 4 wyjątkowe miejsca!

23 listopada 2017 — Redakcja Wedding.pl
Egzotyczna podróż poślubna - 4 wyjątkowe miejsca!

Piaszczysta plaża, gorące słońce, kąpiel w morzu, a dookoła palmy… Egzotyczna podróż poślubna to jeden najwspanialszych pomysłów! Tylko Ty, Twój mąż, ta cudowna wolność i chwila oddechu po pracochłonnych przygotowaniach do przyjęcia weselnego. Wycieczka do egzotycznych krajów jest Waszym marzeniem jednak nie macie konkretnie sprecyzowanego miejsca? Nie wiecie jak zaplanować podróż poślubną? Nasze słoneczne i gorące podpowiedzi już na Was czekają.

Egzotyczna podróż poślubna – Tajlandia

To niezwykle urokliwe państwo położone jest w południowo-wschodniej Azji. Nowożeńcy, którzy właśnie do Tajlandii wybiorą się na swój miesiąc miodowy, po kilku godzinach lotu znajdą się w krainie marzeń. Cudowna flora i fauna, przepyszne jedzenie, moc niesamowicie smacznych, świeżych owoców… Czego chcieć więcej? Może jeszcze tylko obecności męża. Całe szczęście zabieracie go ze sobą! Tego miesiąca miodowego nie zapomnicie do końca życia.

Zobacz także: 5 romantycznych miejsc na podróż poślubną w Polsce

Egzotyczna podróż poślubna – Seszele

Seszele, czyli państwo wyspiarskie na Oceanie Indyjskim to nasza kolejna propozycja na egzotyczną podróż poślubną. Jeżeli marzycie o długich, piaszczystych plażach biegnących wzdłuż oceanu i rajskich krajobrazach, nie zwlekajcie z podjęciem decyzji. Nie wiecie jak zaplanować podróż poślubną? Czym prędzej biegnijcie do biura podróży i kupcie bilety na wakacje marzeń!

Egzotyczna podróż poślubna – Sri Lanka

Sri Lanka nazywana jest „łzą Indii” i często określana Indiami w miniaturze. To przepiękne Państwo oblane jest od wschodu Zatoką Bengalską, z kolei od południa Oceanem Indyjskim. Najcudowniejsze plaże znajdują się na południu oraz na wschodzie wyspy. Trinkumalaja polecana jest parom, które cenią sobie spokój. Oprócz odpoczywania na plaży i popijania egzotycznych drinków, warto także odwiedzić dawną stolicę Sri Lanki czyli Colombo. Będąc na Sri Lance warto także popłynąć na Pigeaon Island, gdzie pod taflą wody czekają na Was cudowne ryby i nieziemsko piękne rafy koralowe.

Zobacz także: Podróż poślubna – 5 najpiękniejszych miejsc

Egzotyczna podróż poślubna – Australia

A gdyby tak podczas Waszej podróży poślubnej towarzyszyły Wam kangury? Egzotyka Australii jest naprawdę fascynująca! Piękne eukaliptusy, figowce i palmy sprawią, że poczujecie się jak w raju. Jak zaplanować podróż poślubną do Australii? Z całą pewnością należy zaplanować ją kilkanaście tygodni wcześniej, może uda Wam się wówczas wykupić przelot w okazyjnej cenie! Będąc w Australii nie zapomnijcie odwiedzić Sydney, w którym czeka na Was zapierająca dech w piersi niesamowita opera.

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!