Wedding.pl / Lovestory / Podróż poślubna / 4 pomysły na podróż poślubną w zimie
Podróż poślubna

4 pomysły na podróż poślubną w zimie

2 stycznia 2018 — Redakcja Wedding.pl
Podróż poślubna w zimie - 13

Biała i mroźna zima to naprawdę przepiękna sceneria ślubna. Pary Młode coraz śmielej decydują się na zorganizowanie przyjęcia weselnego w tych chłodniejszych miesiącach. Jednak co z podróżą poślubną? Poczekać kilka miesięcy, aż za oknem termometr zacznie wskazywać temperaturę powyżej 20’C, czy może lepiej nie zwlekać i zaplanować zimowy miesiąc miodowy? Naszym zdaniem nie warto odkładać tej przyjemności na później! Podróż poślubna w zimie zasługuje na szczególną uwagę, dlatego poniżej znajdziecie 4 atrakcyjne propozycje na wyjazd!

Gorące słońce Zanzibaru

Po zimowym przyjęciu weselnym marzycie o wyjeździe do ciepłych krajów? Właśnie takie kierunki najczęściej obierają nowożeńcy. Miłośnikom słońca, ciepła i błękitnego nieba polecamy lot na Zanzibar! Jest to wyspa znajdującą się na Oceanie Indyjskim, która w całości należy do Tanzanii. Piękne, białe, piaszczyste plaże, zapierająca dech w piersi flora i fauna z całą pewnością sprawią, że nie zapomnicie tej wycieczki już do końca życia.

Zobacz także: Podróż poślubna jesienią

Najpiękniejsza Tajlandia

Tajlandia, państwo znajdujące się w południowo-wschodniej Azji, jest idealnym miejscem na zimową podróż poślubną. Nowożeńcy, którzy marzą o błogim odpoczynku na cudownej plaży i kąpieli w morzu, na pewno spełnią swoje marzenia. Tajlandia to kraj nizinny, który najlepiej odwiedzić właśnie w zimowych miesiącach, czyli od listopada do lutego. Wtedy panują najlepsze warunki pogodowe. Ominą Was wielkie upały oraz trwająca kilka miesięcy pora deszczowa.

Górskie szaleństwo

Jeśli kochacie zimę i mrozek nie jest Wam straszny, a nawet lubicie kiedy szczypie Was w nos, możecie wybrać się na zimowe szaleństwo w górach! Polskie Tatry, a może austryjackie Alpy? Zastanawiacie się co będziecie robić podczas tego cudownego, zimowego i romantycznego tygodnia? W dzień możecie jeździć na nartach lub na desce, a późnym popołudniem wybierać się na romantyczną kolację przy grzanym winie. Podróż poślubna w zimie może być naprawdę niezapomniana!

Zobacz także: 5 romantycznych miejsc na podróż poślubną w Polsce

Polskie morze, czyli nietypowa podróż poślubna w zimie

Kolejną, choć nietypową propozycją dla miłośników zimy, jest podróż poślubna nad polskie morze. Romantyczne spacery po tajemniczej, zimowej plaży, zwiedzanie przepięknych miast i klimatycznych uliczek, a także restauracje z przepysznym jedzeniem umilą Wam te wyjątkowe chwile. Uwierzcie nam, wcale nie trzeba wyjeżdżać z kraju, żeby przeżyć piękne chwile! Chyba, że szukacie wrażeń. Cały świat stoi przed Wami otworem!

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!