Wedding.pl / Lovestory / Podróż poślubna / Podróż poślubna 2018 – 6 gorących (dosłownie) kierunków
Podróż poślubna

Podróż poślubna 2018 – 6 gorących (dosłownie) kierunków

5 października 2017 —
Podróż poślubna 2018

Nie ma nic wspanialszego od świadomości, że po intensywnych przygotowaniach i dniu pełnym szczęśliwych, ale wykańczających emocji czeka nas wyśniona podróż poślubna. Nawet jeśli podróż nie odbędzie się tuż po ślubie sama myśl o nadchodzącej egzotycznej wyprawie, która oderwie nas od szarej rzeczywistości wprawi nas w dobry nastrój. Bujna roślinność, intensywne słońce, obłędne plaże i błękitne niebo znajdziecie w tych 6 przepięknych miejscach, które dostarczą Wam niesamowitej dawki energii i radości na lata!

Podróż poślubna 2018 – Zanzibar

Zanzibar to największa wyspa Archipelagu Zanzibar położona na Oceanie Indyjskim. Plaże o białym i sypkim jak mąka piasku oraz przepiękne kolory wody to jedne z wielu atrakcji, które ma nam do zaoferowania wyspa. Udając się do tego tropikalnego kraju musicie przygotować się na niezapomnianą przygodę. Wybierzcie się na wycieczkę do Parków Narodowych i spróbujcie sfotografować Wielką Piątkę Afrykańską (nosorożec, bawół, lew, słoń i lampart). Każdego dnia chłońcie tamtejszą kulturę, obserwujcie jak przenikają się kultury. Dotknijcie smaków, zapachów i obyczajów, a po intensywnych dniach odpoczywajcie na jednej z najpiękniejszych plaż – Jambiani.

Podróż poślubna 2018 - Zanzibar

Podróż poślubna 2018 – Costa del Sol

Jeśli nie chcecie opuszczać Europy wybierzecie się do Costa del Sol. Słoneczne Wybrzeże to turystyczny region Hiszpanii, gdzie na długości ok. 180km położone są hotele, ośrodki wypoczynkowe i rezydencje. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie! Najbardziej popularne kąpieliska to Marbella, Torremolinos czy Nerja. W Costa del Sol słońce świeci przez ponad 300 dni w roku i jest to jeden z najcieplejszych hiszpańskich rejonów. Oprócz morza możemy cieszyć się pięknymi górami, udając się na pieszą wycieczkę. W pobliżu znajduje się również wiele popularnych miast jak Malaga, Ronda, Granada czy Sewilla.

Podróż poślubna 2018 - Costa del Sol

Zobacz również:
Podróż poślubna – 5 najpiękniejszych miejsc

Podróż poślubna 2018 – Kos

Błękitna, rozświetlona promieniami słońca Grecja ma do zaoferowania wiele pięknych miejsc! Kos to wyspa położona na Morzu Egejskim u wybrzeża Turcji. Wyspa świetnie nadaje się na poślubne lenistwo. Jest niewielka – ma zaledwie 40 km długości i 8 km szerokości z linią brzegową 112 km. Dzięki temu wybór plaż jest ogromny przez te kamieniste po bardziej piaszczyste. W wielu miejscach można wypożyczyć leżaki – najlepsza opcja dla fanów opalania, ponieważ piasek od intensywnego słońca nagrzewa się bardzo szybko!

Podróż poślubna 2018 - Kos

Podróż poślubna 2018 – Thassos

Kolejna, niezwykle malownicza grecka wyspa położona w odległości 8 km od wybrzeża Tracji. Thassos nieskażone masową turystyką jest kameralne, oferuje wspaniała plaże i bajeczne zatoczki z krystalicznie czystą, zieloną wodą. Nieprzypadkowo nazywane jest Szmaragdową Wyspą i Zielonym Diamentem Morza Egejskiego. Nie dostaniemy się tam samolotem, jedynie drogą morską, najlepiej promem z Kavali lub portu Keramoti. Najpopularniejsze miejsce na wyspie to Giola. Naturalny basen z zieloną wodą, do którego można skakać ze skał jest piękny i cieszy oko nawet zwykłych obserwatorów.

Podróż poślubna 2018 - Thassos

Zobacz również:
Podróż poślubna – Paryż

Podróż poślubna 2018 – Zakynthos

Jedna z najpopularniejszych greckich wysp, położona na morzu Jońskim, na zachód od Peloponezu, to istny raj na ziemi. Krystaliczna woda, przepiękne widoki z białych, kilkusetmetrowych klifów i długie piaszczyste plaże to cechy charakterystyczne tego miejsca. Śródziemnomorska uroda i barwność skrywa również wiele ciekawostek, które każdy projektant powinien odwiedzić. Oprócz odpoczywania na plażach warto odwiedzić siarkowe SPA czy Zatokę Wraku.

Podróż poślubna 2018 - Zakynthos

Podróż poślubna 2018 – Tajlandia

Tajlandii nikomu nie trzeba przedstawiać. Niewątpliwie jest to jeden z najpopularniejszych kierunków na podróże ostatnich lat. I nic dziwnego! Jeśli marzą Wam się rajskie krajobrazy, plaże, owoce oraz śnicie o raju dla podniebienia nie znajdziecie lepszego miejsca. Tajlandia zwana jest Krainą Uśmiechu, ponieważ mieszkańcu są niezwykle sympatycznie, i leży w Azji Południowo-Wschodniej. Miesiąc miodowy powinien być potraktowany w tym przypadku dosłownie. Od tego wspaniałego miejsca dzieli nas ponad osiem tysięcy kilometrów i kilkanaście godzin lotu. Mówiąc Tajlandia mamy jednak przed oczami zachwycającą florę i faunę, pływają targi, bungalowy na plaży, tajskie, magiczne świątynie z wonią kadzidełek i relaksujący tajski masaż, którego cena jest kilkukrotnie niższa niż u nas. Na miejscu za naprawdę niewielkie pieniądze najemy i napijemy się do syta i odpoczniemy.

Podróż poślubna 2018 - Tajlandia

Aleksandra Krzyna
Napisane przez

Aleksandra Krzyna

aleksandra@wedding.pl