Wedding.pl / Inspiracje / Podróż poślubna / Panna Młoda z plecakiem, czyli podróż poślubna autostopem
Podróż poślubna

Panna Młoda z plecakiem, czyli podróż poślubna autostopem

5 grudnia 2016 — Adrianna Fliszewska

Autostop zamiast lotu samolotem?

Coraz częściej podróż poślubna kojarzy się z wczasami typu all inclusive. Podobnie jak w przypadku organizacji ślubu i wesela, przy miesiącu miodowym Pary Młode chcą mieć wszystko zaplanowane od A do Z i nie martwić się o żaden element przygotowań. Najczęstszymi kierunkami poślubnych wojaży są ciepłe kraje, chociaż niektórzy wolą zorganizować podróż poślubną w Polsce. Niezależnie od miejsca wypoczynku, panuje przekonanie, że wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. A gdyby tak podejść do tematu z większą spontanicznością? Sprawdźcie, czy podróż poślubna autostopem to pomysł dla was!

Tanie podróżowanie

Zdarza się, że budżet ślubny znacznie ogranicza możliwość zorganizowania wymarzonego wyjazdu. W takiej sytuacji wystarczy zastanowić się, czy nie przepłacamy, decydując się na wyjazd z biurem podróży. Zorganizowanie wyjazdu na własną rękę nie jest takie trudne, jak może się wydawać. Poza tym, że będzie to duża oszczędność, będziecie mieli szerokie pole do popisu.

Nie warto rezygnować z miesiąca miodowego wyłącznie z powodu braku pieniędzy na wersję all inclusive. W takiej sytuacji warto trochę pogłówkować. Znalezienie własnych rozwiązań może sprawić, że wasz wspólny wyjazd będzie prawdziwą przygodą. Jednym z pomysłów, który pozwoli na niezapomniane przeżycia, jest właśnie podróż poślubna autostopem.

Podróż poślubna autostopem

Nie jest to opcja dla osób, które nie lubią niespodzianek, na co dzień mają zorganizowany plan całego tygodnia i o wszystkim wolą decydować z wyprzedzeniem. Autostopowicze muszą być spontaniczni, umieć czerpać radość z takiej przygody i elastycznie dopasowywać się do okoliczności. Podróż poślubna autostopem to pomysł dla osób, które chcą przeżyć coś wyjątkowego i mieć ciekawe doświadczenia. Nawet jeśli nigdy wcześniej nie podróżowaliście w ten sposób, możecie zdecydować się na tę niezapomnianą przygodę. Wystarczy odrobina odwagi i pozytywne myślenie! Może odkryjecie w sobie pasję do podróżowania na własną rękę?

Zdecydowalibyście się na podróż poślubną autostopem? Co sądzicie o takim pomyśle?

Adrianna Fliszewska
Napisane przez

Adrianna Fliszewska

adrianna@wedding.pl