Wedding.pl / Inspiracje / Podróż poślubna / 3 pomysły na podróż poślubną
Podróż poślubna

3 pomysły na podróż poślubną

5 sierpnia 2017 — Adrianna Fliszewska

Podróż poślubna All Inclusive

All inclusive to najpopularniejszy pomysł na podróż poślubną. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla par młodych, które przez kilka miesięcy były pochłonięte przygotowaniami do ślubu i wesela. Podczas podróży all inclusive nie trzeba martwić się o organizację i planowanie. Wystarczy wykupić wycieczkę w biurze podróży i korzystać z uroków wakacji. Wypoczynek w pięknym miejscu, na gorącej plaży pozwoli w pełni rozkoszować się relaksem we dwoje. Pomysły na podróż poślubną all inclusive mogą być bardzo zróżnicowane, w zależności od kierunku, który wybierzecie. Jedyną przeszkodą w wyborze tego typu wakacji mogą być kwestie finansowe, gdyż budżet nowożeńców często jest mocno nadwyrężony. Ceny wyjazdów all inclusive są jednak coraz bardziej atrakcyjne i przystępne. Jeśli dodatkowo zadbacie o dobre rozplanowanie ślubnego budżetu i zarezerwujecie odpowiednią sumę na podróż poślubną, wycieczka all inclusive będzie na wyciągnięcie ręki.

Zobacz najlepsze miejsca na wypoczynek w Polsce

Podróż poślubna jako wycieczka zorganizowana

Rejs statkiem, a może wycieczka objazdowa po europejskiej stolicy? Wśród bogatej oferty atrakcji turystycznych każda para znajdzie coś dla siebie. Wystarczy, że wybierzecie kierunek podróży i zdecydujecie, jaki rodzaj rozrywki was interesuje. Kolejnym krokiem będzie zarezerwowanie noclegu i zaplanowanie dojazdu na miejsce. W zależności od lokalizacji i pory roku, możecie dopasować najciekawsze dla was formy spędzania czasu. Może zdecydujecie się na aktywny wypoczynek i postawicie na naukę windsurfingu, jazdy na nartach lub spływ kajakowy? A może macie ochotę na dreszczyk emocji i marzycie o skoku na bungee albo o locie paralotnią? Podróż poślubna jest idealną okazją na realizację takich wspólnych planów!

Podróż poślubna na własną rękę

Podróż poślubna all inclusive jest wygodnym rozwiązaniem, jednak jeśli jesteście dobrymi organizatorami, zaplanowanie wyjazdu na własną rękę pozwoli wam bardziej świadomie wybrać oferty, które was interesują. Łatwo zauważycie też, na czym możecie zaoszczędzić i podczas wyjazdu będziecie bardziej niezależni. Planowanie podróży na własną rękę warto rozpocząć z dużym wyprzedzeniem. Jeśli jednak jesteście bardziej spontaniczni i chcecie przeżyć prawdziwą przygodę, pomysłem dla was jest podróż poślubna autostopem!

Jaki typ podróży poślubnej wybieracie? Podzielcie się swoją opinią na Wedding.pl

Adrianna Fliszewska
Napisane przez

Adrianna Fliszewska

adrianna@wedding.pl