Wedding.pl / Inspiracje / Ślub i wesele / Pomysły na wieczór panieński / Jak zaprosić na wieczór panieński?
Pomysły na wieczór panieński

Jak zaprosić na wieczór panieński?

24 września 2018 — Redakcja Wedding.pl
jak zaprosić na wieczór panieński

Smartfony, telefony i tablety zawładnęły światem, jednak czy warto się nimi wyręczyć przy zapraszaniu gości na wieczór panieński? Stara tradycja głosi, że zanim kobieta stanie na ślubnym kobiercu powinna przeżyć najbardziej szalony wieczór, mowa oczywiście o wieczorze panieńskim. Jest to nie tylko okazja do wspaniałej zabawy, ale to także ostatnia wolna noc w życiu przyszłej Panny Młodej. Najczęściej organizowana jest tydzień lub dwa przed ślubem tak, aby wszystkie uczestniczki miały czas na regenerację i odpoczynek. Zastanawiałyście się, jak zaprosić na wieczór panieński?

Jak zaprosić na wieczór panieński?

Wieczór panieński

Za organizację wieczoru panieńskiego najczęściej odpowiedzialna jest świadkowa. Panna Młoda nie powinna być główną organizatorką, dla niej powinna to być niespodzianka. Jednak zazwyczaj przeczuwa, a nawet wie, że świadkowa wraz z przyjaciółkami zaczęła szalone przygotowania i ukradkiem podsłuchuje i szepcze na ucho swoje pomysły. Nawet jeśli przyszła Panna Młoda nie bierze udziału w organizacji, to właśnie ona powinna zadecydować z kim chciałaby spędzić tę wyjątkową noc. Każdy doskonale wie, że na wieczorze panieńskim nie może zabraknąć żadnej przyjaciółki ani koleżanki. Dlatego warto poświecić trochę czasu i dokładnie przeanalizować listę gości. Ważnym dopełnieniem zaproszeń jest to w jaki sposób je przekażecie.

Zobacz także: 10 najlepszych piosenek na wieczór panieński

Jak zaprosić na wieczór panieński?

Jak zaprosić na wieczór panieński?

Wręczanie zaproszeń ślubnych już dawno macie za sobą, pierwsze koty za płoty. Przyjaciółki i koleżanki o wieczorze panieńskim również  możecie poinformować przy pomocy zaproszeń. Zaproszenia wręczcie osobiście podczas spotkania w domu czy na mieście. Jeśli chcecie wprowadzić delikatna nutkę tajemniczości, wyślijcie je pocztą, nawet osobom z którymi spotykacie się niemalże codziennie. Elegancka koperta, a w niej zabawne zaproszenie na wieczór panieński. Pamiętajcie, aby nie zapraszać w obecności osób, które nie będą obecne na tej szalonej i niezapomnianej imprezie.

Jak zaprosić na wieczór panieński?

Źródło zdjęć: Pinterest.com

 

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!