Kariera Wedding.pl

Customer Success Specialist

Warszawa

Zakres obowiązków:

  • analiza bieżących problemów i potrzeb klientów i terminowe dostarczanie najlepszych rozwiązań,
  • zapewnienie najwyższej klasy obsługi klienta przez telefon i email,
  • dbanie o nieustanne zwiększanie satysfakcji klientów poprzez fachowe doradztwo, szkolenia, oraz transfer najlepszych praktyk,
  • budowanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami Wedding.pl,
  • bycie ambasadorem wartości i misji Wedding.pl,
  • wsłuchiwanie się w feedback od klientów platformy oraz ścisła współpraca z działami marketingu, sprzedaży i produktu przy jego implementacji.

Czego oczekujemy od kandydatów?

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku – warunek konieczny
  • empatii – idealny kandydat/ka jest mistrzem w rozumieniu potrzeb i problemów klienta,
  • kreatywności – każdy klient to nowe problemy i wyzwania, które często wymagają nieszablonowych rozwiązań.
  • cierpliwości – co tu dużo mówić, klienci potrafią dać w kość ?
  • fenomenalnych umiejętności interpersonalnych – czyt. potrafisz dogadać się dosłownie z każdym.

Oferujemy:

  • nie będziesz mieć nad sobą szklanego sufitu – u nas awans jest naprawdę realny,
  • pracę w pięknej kamienicy w samym centrum Warszawy! (ul. Żurawia 45)
  • dużą samodzielność w działaniu
  • przyczynisz się do budowy najszybciej rozwijającego się start-upu w Polsce Wedding.pl
  • dostęp do światowej klasy mentorów z Polski i zagranicy
  • wewnętrzne i zewnętrzne warsztaty, szkolenia.

Wysłanie CV oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Wedding.pl Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał/a tego przycisku.>