wedding.pl praca

Outbound Sales Specialist

Warszawa

Wedding pl – kim jesteśmy?

Wedding.pl to największy w Polsce marketplace dla branży ślubnej. Każdego miesiąca serwis odwiedza ponad 500 000 Par Młodych i 20 000 usługodawców ślubnych.

Wspieramy Pary Młode w przygotowaniach weselnych dając im Organizer Ślubny – innowacyjną aplikację, umożliwiającą szybkie i bezstresowe planowanie zadań ślubnych oraz dostęp do tysięcy ofert ślubnych w największym w Polsce Katalogu Usługodawców.

Dostawcy usług ślubnych promujący się na Wedding.pl otrzymują szereg narzędzi i rozwiązań marketingowych pomagających im rozwinąć swój biznes oraz dotrzeć ze swoją ofertą do odpowiedniej grupy nowożeńców.

Zatrudnimy: Outbound Sales Specialist

ZNAJDŹ 8 RÓŻNIC OD TEGO CO OFERUJE RESZTA RYNKU PRACY!

Nasze atuty:

  • Brak szklanego sufitu – u nas awanse są i będą
  • Nie mamy alergii na zwierzęta
  • Nie istnieje system zmianowy, wszyscy pracujemy tak samo
  • Nie tolerujemy open space, ale jak najbardziej open mind!
  • Wynagrodzenie stałe plus prowizja, to chyba oczywiste?!
  • W pełni udokumentowane zarobki, bez ściemy!
  • Dajemy dostęp do świata i doświadczonych managerów!
  • Nie przesadzamy z dietami – mamy bardzo kaloryczny rynek

Twoje zadania:

  • Sprzedaż produktów Wedding.pl
  • Przygotowywanie umów
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Zawieranie długofalowych relacji z Klientem
  • Dbanie o wizerunek firmy oraz zapewnienie jak najwyższej jakości świadczonych usług

Nasze oczekiwania:

  • Ty pokażesz nam czego Cię nauczyli w 2 lata w sprzedaży telefonicznej, a my pokażemy Ci jak można być w tej materii naprawdę mistrzem świata!
  • Doskonale wiesz co to: B2B, CRM, KPI
  • Kreatywność ma być nigdy nie kończącą się skalą u Ciebie i tego co Cię otacza! Przekazuj ją dalej i dziel się nią z nami!
  • Bądź sobą – my to na pewno polubimy!

Jesteś na TAK? APLIKUJ!

Wysłanie CV oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Wedding.pl Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

Prześlij swoje CV na adres kariera@wedding.pl – w tytule prosimy o nazwę stanowiska.