Kariera Wedding.pl

Product Manager

Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie koncepcji nowych produktów dla użytkowników i vendorów
  • Nadzorowanie wdrażania nowych funkcjonalności
  • Koordynację projektów produktowych
  • Określanie priorytetów rozwojowych produktu (układanie roadmapy z Product Ownerem i codzienne konsultacje)
  • Analizę potrzeb klientów
  • Monitoring konkurencji
  • Realizację celów rozwojowych

Czego oczekujemy od kandydatów?

  • Doskonałej znajomości narzędzi i technik z zakresu budowy produktów internetowych
  • Min. 3 letniego doświadczenia w kompleksowym zarządzaniu produktem on-line (preferowany SaaS)
  • Potwierdzonego doświadczenia w zwiększaniu zaangażowania użytkowników i konwersji na stronie
  • Znajomości i doświadczenia w pracy w Scrumie
  • Umiejętności badania rynku i analizy wyników
  • Odpowiedzialności i samodzielności

Oferujemy:

  • Formę zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B
  • Podstawowe wynagrodzenie: 9000-14000 pln brutto (netto przy B2B)
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Dostęp do światowej klasy mentorów z Polski i zagranicy
  • Start-upowy klimat
  • Pracę pełną wyzwań w szybko rozwijającym się biznesie,
  • Możliwość rozwoju osobistego