Kariera Wedding.pl

Regional Account Manager

Wrocław/ woj. dolnośląskie

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż produktów Wedding.pl dla salonów sukni ślubnych oraz sal weselnych (telefoniczna, mailowa oraz bezpośrednia)
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Przygotowywanie ofert
  • Współtworzenie produktu na podstawie feedbacku z rynku
  • Dzielenie się najlepszymi praktykami i wymiana wiedzy
  • Praca z planem sprzedaży

Czego oczekujemy od kandydatów?

  • Doświadczenia w bezpośrednim pozyskiwaniu klientów B2B oraz realizacji planu sprzedażowego (warunki konieczne)
  • Bardzo dobrych umiejętności handlowych/negocjacyjnych
  • Kreatywności w każdych warunkach – zawsze można wymyślić coś lepszego
  • Chęci nauki i rozwoju
  • Głowy na karku – zawsze się przydaje
  • Dystansu do siebie i świata – j/w
  • Własnej działalności gospodarczej (lub możliwości jej otwarcia)
  • Prawa jazdy kat. B oraz własnego samochodu (rozliczamy na zasadzie kilometrówki)

Oferujemy:

  • Formę zatrudnienia: umowa o pracę lub b2B
  • Podstawowe wynagrodzenie: 4000-4500 pln brutto (netto przy B2B)
  • Prowizja: średnio ok 3500 pln brutto miesięcznie (netto przy B2B)
  • Szkolenia sprzedażowe
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Przyczynisz się do budowy najszybciej rozwijającego się start-upu w Polsce Wedding.pl
  • Dostęp do światowej klasy mentorów z Polski i zagranicy
  • Start-upowy klimat