Kariera Wedding.pl

TeleSales Team Leader

Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za codzienną pracę zespołu konsultantów w celu osiągania indywidualnych oraz zespołowych celów sprzedażowych
  • Wsparcie i pomoc członkom zespołu w celu rozwijania ich zdolności, wiedzy oraz umiejętności sprzedażowych
  • Skuteczne zarządzanie bazą danych CRM
  • Zapewnienie dokładnych dziennych, tygodniowych oraz miesięcznych raportów dot. wyników zespołu, trendów oraz planów działania

Czego oczekujemy od kandydatów?

  • Minimum 2-letniego doświadczenia na pozycji lidera zespołu telesprzedaży
  • Silnych umiejętności leaderskich, przekładających się na zaangażowanie pracowników
  • Ponadprzeciętnych umiejętności komunikacyjnych
  • Znajomości technik negocjacji
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Nastawienia na rozwój i osiąganie wyznaczonych celów

Oferujemy:

  • Formę zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B
  • Podstawa + prowizja uzależniona od realizacji celów sprzedażowych
    Dużą samodzielność w działaniu
  • Start-upowy klimat
  • Możliwość rozwoju osobistego