23 września 2018

Dziewczyny Dziewczynom: Mickey Wyrozębski


Dziewczyny Dziewczynom: Mickey Wyrozębski

Dziewczyny dziewczynom to cykl poświęcony silnym kobietom, które na co dzień kochają, przyjaźnią się i doceniają małe przyjemności. Poznajcie je bliżej!

Mickey Wyrozębski – fotografka działająca w Warszawie i Los Angeles, wykonująca sesje narzeczeńskie, ślubne oraz rodzinne. Zajmuje się głównie portretem, a na sesjach skupia się przede wszystkim na ludziach i ich emocjach. W Stanach działa od 4 lat, współpracuje z artystami, początkującymi aktorami czy tancerkami. W Polsce sfotografowała m.in Piotra Roguckiego, a portret pojawił się na plakatach promujacych ostatnią trasę koncertową. Jest wykształconą fotografką po Łódzkiej Szkole Filmowej, prowadziła swoja galerię i tworzyła wystawy z najlepszymi artystami w Polsce oraz w Berlinie.

Co zazwyczaj robisz gdy masz wolny dzień?  

Jestem freelancerką, więc mam nienormowany czas pracy. Czasami pracuję non stop razem z weekendami, czasami tylko wieczorami. Lubię codziennie rytuały: bieganie, dokładne posprzątanie swojej przestrzeni, ugotowanie dobrej kolacji. Odpoczywam w domu słuchając muzyki i czytając zaległą prasę.

Czy masz swoje małe przyjemności, które umilają Ci dzień? 

Moją ulubioną porą dnia jest poranek. Wstaję wcześnie, idę do piekarni po pieczywo, wracam i z maseczką na twarzy otwieram komputer i zaczynam obrabianie zdjęć. Przyjemności to rozmowa z mężem i dobra herbata.

Co cenisz najbardziej w kobietach, które Cię otaczają? 

Jestem perfekcjonistką i stawiam sobie poprzeczkę dość wysoko. Podziwiam ludzi, którzy są odważni i podążają za swoimi marzeniami i poglądami. Cenię kobiety, które dbają o siebie zawodowo, ale też prywatnie.  Wymaga to dużej świadomości i większej pracy nad sobą, ale wierzę, że obie dziedziny można ze sobą połączyć i znaleźć balans. 

Jak rozpoczęła się Twoja przygoda z fotografią w Los Angeles? 

Mój mąż pochodzi ze Stanów, a mój najlepszy przyjaciel mieszka w Los Angeles. Było to dla mnie naturalne, że będąc tam robię sesje. Poznaję coraz więcej ludzi i świetnie się czuję w West Hollywood czy Beverly Hills. Mój styl pasuje do tego miasta. Ludzie są bardzo otwarci, wiedzą, że od dobrych zdjęć często zależy ich zawodowa przyszłość. Pochodzę z Łodzi, za każdym razem bardzo się cieszę, że dane mi jest podróżować i tworzyć także za granicą.

Jak łączysz pracę w Los Angeles oraz w Polsce? 

Tak ustawiam kalendarz, żeby najwięcej sesji zrobić w tym czasie jak będę w Stanach. Czasami tracę super projekty, bo ważny klient jest poza miastem i wraca dzień po moim wylocie. Często dowiaduję się, że za godzinę mam być na sesji z klientem. Praca w LA to adrenalina, zawsze duże emocje, niesamowite lokalizacje. W Polsce zazwyczaj wszystko mam zaplanowane i pracuję na spokojnie wg grafiku.

Jakie było największe wyzwanie z jakim musiałaś się zmierzyć jako fotograf ślubny? 

Każda sesja to wyzwanie. Czy jest to małe zlecenie prywatne, czy duży projekt korporacyjny, każdego klienta traktuję tak samo. To samo dotyczy sesji ślubnych. Za każdym razem wyzwaniem jest zbliżenie się do całej rodziny, ludzie często na początku są spięci. Rodziny Państwa Młodych często poznają się dopiero na weselu. Uczestniczę w ważnym wydarzeniu wielu osób i staram się je uwiecznić najlepiej jak potrafię. Na moim zdjęciach wszyscy muszą wyglądać dobrze – od Panny Młodej, po stryjecznego wuja.

Rada dla Par Młodych to…

Cieszyć się chwilą. Po miesiącach przygotowań, nerwów i stresu ten dzień należy do Was! Nie zapomnijcie o wyborze dobrego fotografa 🙂 

Ofertę Mickey znajdziecie oczywiście na Wedding.pl – Mickey Fotografuje.

 

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!