06 stycznia 2019

Kasia Tusk pokazała suknię ślubną!


kasia tusk pokazała suknię ślubną - zdjęcie 1

Śluby gwiazd budzą wielkie zainteresowanie mediów. Podobnie było w przypadku blogerki Kasi Tusk. Już od dawna pojawiały się różne spekulacje na temat ceremonii, która podobno miała mieć miejsce w czerwcu zeszłego roku.  Tym razem głos zabrała sama zainteresowana i okazuję się, że ślub odbył się już 5 lat temu. A przy okazji zbiórki na WOŚP Kasia Tusk pokazała suknie ślubną!

WYBIERZ WYMARZONĄ SUKNIĘ ŚLUBNĄ!

Suknia ślubna Kasi Tusk

Góra sukni została wykonana z jedwabnej koronki sprowadzanej z Francji, a zaprojektowała ją polska projektantka Gosia Baczyńska. Natomiast dół sukni jest autorstwa warszawskiej marki sukien ślubnych Warsaw Poet i wykonany został z kremowej organzy.

Kasia przekazała swoją suknię ślubną na licytację WOŚP i jak sama mówi: Mam nadzieję, że osoba, która ją zlicytuje, będzie się w niej czuła równie cudownie, jak ja.

Link do licytacji tutaj.

Jak podoba Wam się ta kreacja? 

WYBIERZ WYMARZONĄ SUKNIĘ ŚLUBNĄ!

fot. FB/Make Life Easier / Allegro

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!