23 czerwca 2017

Ślub dziedziczki rodu Swarovskich


 

Co się dzieje, gdy 23-letnia dziedziczka rodu Swarovskich bierze ślub? Spodziewacie się sukni wysadzanej tysiącami kryształowych kamieni, kilkudniowego wesela i wyjątkowych gości? Macie zupełną rację!

Ślub dziedziczki rodu Swarovskich – Victoria i jej trzydniowe wesele

Victoria, jako dziedziczka „kryształowej” fortuny, organizując swój ślub z przedsiębiorcą Wernerem Mürzem, nie zawiodła nikogo! Trzydniowa impreza odbyła się w przepięknym włoskim miasteczku, Portopicollo.

 

Dziedziczka przywitała swoich gości wystawną kolacją z motywem przewodnim „Pasta and Love”. Goście bawili się do muzyki na żywo. Event odbył się w 5-gwiazdkowym hotelu Felisia. Zajrzyjcie do środka!

 

Projektantem przepięknej czerwonej kreacji oraz sukni ślubnej Victorii był Michael Cinco. Koniecznie zapamiętajcie to nazwisko, ponieważ projektował on oszałamiające stroje dla takich gwiazd jak Beyoncé, Jennifer Lopez czy Rihanna.

 

Ślub odbył się w katedrze San Giusto we włoskim mieście Triest. Kwiatem przewodnim ceremonii oraz wesela została ukochana przez Panny Młode gipsówka.

 

Suknia ślubna Victorii nie pozostawiła złudzeń – Victoria z pewnością należy do rodu Swarovskich! Ważącą prawie 50 kg suknia została ozdobiona 500,000 kryształów. Tren i welon miały 8 metrów! Koszt takiej kreacji to 790,000£, czyli prawie 3,5 miliona złotych!

 

Do sukni Victoria dobrała delikatne sandałki Jimmiego Choo z personalizacją. Lubimy takie detale!

 

Po ceremonii goście udali się na wesele, które odbyło się w restauracji z widokiem na morze. Kompozycje na stołach były proste, ale ich rozmiar z pewnością wywołał efekt „wow” na wejściu! Również kilkupiętrowy tort został ozdobiony gipsówką i inicjałami młodej pary.

 

Po kilku intensywnych dniach nowożeńcy pojechali na miesiąc miodowy do Francji. Dajcie znać czy na Was ślub Victorii również wywarł takie wrażenie!

Aleksandra Krzyna
Aleksandra Krzyna