31 grudnia 2018

Śluby gwiazd w 2018 – fotogaleria najpiękniejszych ślubów!


śluby gwiazd w 2018 - zdjęcie 1

Śluby gwiazd w 2018 były piękne! Celebryci, podobnie jak każda inna para, chcą aby ich ślub i wesele były niezapomniane. Przyszłe Panny Młode przy pomocy projektantów wybierają idealne suknie ślubne i dodatki, które możecie podziwiać na poniższych zdjęciach. A panowie, jak każdy świeżo upieczony mąż, nie ukrywają radości z tego wydarzenia. Śluby gwiazd zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem mediów, dlatego wiele z nich organizowanych było w tajemnicy, tak aby Młoda Para mogła cieszyć się tym wyjątkowym dniem jedynie w towarzystwie rodziny i najbliższych.

Wybraliśmy dla Was kilka głośnych ślubów z 2018 roku. Która Młoda Para podoba Wam się najbardziej?  

SKORZYSTAJ Z BEZPŁATEGO ORGANIZERA ŚLUBNEGO!

Śluby gwiazd w 2018 – fotogaleria

Doda

Dorota Rabczewska i Emil Stępień wzięli ślub w kwietniu. Przyjęcie odbyło się w Hiszpanii, w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół.

śluby gwiazd w 2018 - doda 2

Joanna Krupa

Ślub Joanny Krupy i Douglasa Nunesa odbył się w Krakowie, a na przyjęcie zaproszeni zostali przyjeciele i rodzina pary.  Suknia ślubna Joanny zaprojektowana była przez Sylwię Romaniuk.

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska wyszła za mąż za Macieja Pelę, a ślub odbył się we Włoszech. Kreacje ślubne Agnieszki zaprojektowane zostały przez Violę Piekut.

Paulina Krupińska

Ślub Pauliny i Sebastaina Karpiel-Bułecka utrzymywany był w tajemnicy do odtatniej chwili. Tuż po uroczystosci Para pochwaliła się wspólnym zdjęciem na Instagramie.

Michał Tomala

Michał poślubil Annę Jarosik, z którą gra w serialu Na Wspólnej. Ślub i wesele odbyło się pod Warszawą, a na przyjęciu pojawili się także aktorzy ze stacji TVN.

śluby gwiazd w 2018 - michał tomala

Dominika Gwit

Aktorka wyszła za swojego partnera Wojtka Dunaszewskiego. Data ślubu utrzymywana była w tajmenicy, jednak po uroczystości Dominika opublikowała zdjęca z wesela na swoim Instagramie.

Rafał Maślak

Tancerz poślubił Kamilę Nicpoń. Para poznała się na planie teledysku do piesenki disco polo, i jak oboje twierdzą, była to miłość od pierwszego wejrzenia.

Deynn

Marita wyszła za mąż za Daniela Majewskiego. Po kliku miesiącach nieobecności w social mediach para wróciła ogłaszając wszystkim swój ślub.

Natalia Klimas

Córka polskiej projektantki Joanny Klimas wyszła poślubiła swojego narzeczonego. Uroczystość odbyła się na łonie natury, a zaproszenie otrzymali wyłącznie bliscy pary.

Ewa Mielnicka

Miss Polski poślubiła swojego kolegę z liceum. Suknia Ewy robiła wrażenie! Tren ozdobiony był ręcznie malowanymi aplikacjami kurpiowskimi, a Panna Młoda wyglądała jak prawdziwa księżniczka.

SKORZYSTAJ Z BEZPŁATEGO ORGANIZERA ŚLUBNEGO!

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!