Wedding.pl / Lovestory / Prawdziwe śluby / Wasze historie / Dominika i Rafał – reportaż ze ślubu cywilnego i wesela
Wasze historie

Dominika i Rafał – reportaż ze ślubu cywilnego i wesela

25 września 2019 —
Dominika i Rafał - zdjęcie 1

Kolejna Para w naszym cyklu Prawdziwe Śluby, to Dominika i Rafał. Po wieloletnim związku zostali małżeństwem, organizując przy tym wyjątkową uroczystość! Czym najbardziej nas wzruszyli? Przysięgą małżeńską! Oboje napisali własne przysięgi, które odczytali sobie nawzajem! Wierzcie na słowo, że takie momenty chwytają za serce! Przy okazji Dominika i Rafał udowodnili, że jeśli się czegoś bardzo chce, to to się uda! Nawet jeśli po drugiej stronie macie urzędników, którzy nie są przyzwyczajeni do takich nowości.

Zobacz też: Ślub i wesele w stylu rustykalnym – reportaż Marysi i Marcina

Jak dziś dzień ślubu wspomina Dominika?

Planowaliśmy ten dzień przez bite 3 lata, a mając ograniczony budżet, musieliśmy się niejednokrotnie nieźle nagimnastykować, żeby wyszło tak, jak wyszło. Czy efekt końcowy nam się podobał? No pewnie, że tak! W końcu zostaliśmy małżeństwem, a to o to tak naprawdę chodzi. Nie o ozdoby, nie o to, by kolor kwiatów pasował do motywu przewodniego, nie żeby buty były od najlepszych projektantów, a suknia najdroższa z możliwych. O miłość chodzi Kochani. I o tym nigdy, w trakcie tych całych przygotowań nie zapominajcie.To Wy jesteście najważniejsi ❤️
Bo wiecie, co my byśmy dziś zmienili, gdybyśmy brali ślub po raz drugi? Olalibyśmy większość rzeczy i zbędnych wydatków, które wtedy wydawały nam się szalenie ważne. Priorytety się zmieniają chyba wraz z upływającym czasem.

Dominika i Rafał – galeria z dnia ślubu

Prawdziwe Śluby – pochwal się swoim ślubem!

Chcesz, abyśmy opublikowali Twój reportaż ze ślubu i wesela? Napisz do nas na adres prawdziwesluby@wedding.pl! Czekamy na zgłoszenia zarówno od Par Młodych, jak i fotografów ślubnych!

Paulina Kołaczek
Napisane przez

Paulina Kołaczek

p.kolaczek@wedding.pl

W branży ślubnej od 5 lat, od 2018 związana z portalem Wedding.pl. Fanka zarówno rustykalnych wesel, jak i nowoczesnych przyjęć w miejskim stylu. Prywatnie zakochana w dalekich podróżach i azjatyckiej kuchni.