28 grudnia 2018

Rustykalna sesja plenerowa Dagmary i Kuby


Rustykalna sesja plenerowa - zdjęcie 25

Czy jest coś piękniejszego niż dwoje zakochanych ludzi i piękna przyroda? Gdy oglądamy zdjęcia z rustykalnej sesji poślubnej Dagmary i Kuby, to odpowiedź na to pytanie nasuwa się sama! 

Rustykalny styl to przede wszystkim natura, drewno, zieleń. Panna Młoda z wiankiem we włosach, w koronkowej sukni ślubnej i z naturalnym bukietem z polnych traw i kwiatów. Mile widziane są barwy ziemi takie jak brąz czy głęboka zieleń. W dekoracjach dobrze sprawdzą się drewniane skrzynie i słoiki ozdobione koronką. Wszechobecna subtelność i skromność, to kolejna cecha charakterystyczna rustykalnego stylu. Idealnie w ten klimat wpisuje się ślub i wesele Dagmary i Jakuba, które możecie zobaczyć w naszym dziale Prawdziwe Śluby – Wasze historie.

Zobacz też: Reportaż z rustykalnego ślubu Dagmary i Jakuba

Tymczasem dziś zapraszamy Was na romantyczną sesję plenerową. Dagmara i Jakub to para, która styl rustykalny opanowała do perfekcji. Nic więc dziwnego, że ich sesja plenerowa utrzymana jest w tym samym klimacie. Zapraszamy do oglądania!

Suknia ślubnaAmy Love

Fotograf: Bajkowe Śluby

Rustykalna sesja plenerowa – galeria

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!