28 marca 2017

Znaleźliśmy parę ze zdjęcia! Romantyczne zaręczyny na Moście Tumskim


zaręczyny na Moście Tumskim

Media społecznościowe mają ogromną moc. Przekonaliśmy się o tym na własnym przykładzie. Pod jednym z postów na naszym profilu na Facebooku pojawił się komentarz z prośbą o pomoc w odnalezieniu pary ze zdjęcia, zrobionego przez jedną z naszych użytkowniczek.

Skontaktowaliśmy się z Marianną, by poznać szczegóły i kilkanaście minut później opublikowaliśmy post informujący o naszych poszukiwaniach.

Tutaj do akcji wkroczyłyście wy – nasze niezawodne panny młode! Dzięki waszym udostępnieniom, w ciągu dwóch godzin udało się odnaleźć bohaterów naszej akcji! Przyszła panna młoda została oznaczona w komentarzu pod naszym postem. Marianna rozpoznała parę, której zaręczyny uchwyciła na zdjęciach. Jeszcze tego samego dnia odezwała się do nas szczęśliwa narzeczona:

„Dziękujemy bardzo! Jesteśmy bardzo mile zaskoczeni. Niejednokrotnie doświadczyłam, jaką Facebook ma moc! Jesteśmy bardzo przeszczęśliwi że Pani Mariannie udało się tą chwilę uwiecznić. Ja zrobiłam niestety tylko jedno zdjęcie”.

zaręczyny na Moście Tumskim

Pani Marianna, twórczyni projektu Imo Corde, o którym pisaliśmy w tekście Zdjęcia ślubne z dawnych lat, jest zaskoczona tak szybkim zakończeniem akcji i podobnie jak my bardzo cieszy się, że Kasia i Darek otrzymają przepiękną pamiątkę na całe życie:

„W sobotę rano wzięłam aparat i poszłam przed siebie. Chciałam poćwiczyć to, czego się nauczyłam. Gdy szłam Mostem Tumskim, zobaczyłam jak mężczyzna oświadcza się kobiecie. Byłam w tym momencie tuż obok nich i sama byłam równie zaskoczona jak ta dziewczyna. Był środek dnia, wokół grupy turystów. Skręciłam w nadbrzeże, żeby sfotografować most z innej perspektywy. Para stała nadal na moście i przypinała kłódkę miłości. Ustawiłam aparat i robiłam zdjęcia. Po prostu. Para była elementem mojego krajobrazu, czymś pięknym i naturalnym. Ja ćwiczyłam, a oni zyskali nietuzinkową pamiątkę”.

zaręczyny na Moście Tumskim

Jesteśmy poruszeni i bardzo cieszymy się, że dzięki naszym wspólnym działaniom udało się odnaleźć parę ze zdjęć! Narzeczonym serdecznie gratulujemy, a wam bardzo dziękujemy za zaangażowanie w akcję!

Adrianna Fliszewska
Adrianna Fliszewska