30 stycznia 2019

Jaka książka na prezent ślubny?


Jaka książka na prezent ślubny - zdjęcie 4

Czy podarowanie książki w prezencie ślubnym jest dobrym pomysłem? Ależ oczywiście! Zwyczajem jest, że Nowożeńcy zostają obdarowani bukietami kwiatów, jednak coraz częściej ich miejsce zajmują właśnie książki lub słodycze. Młode Pary czasami same proszą o podarowanie innego, drobnego upominku i świadomie rezygnują z bukietu kwiatów. Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że świeże kwiaty są magiczne i wyjątkowe, jednak w dniu ślubu mogą okazać się nieco kłopotliwe. Książka to ponadczasowy prezent, do którego zakochani będą wracać niejednokrotnie. Zastanawiacie się jaką książkę podarować w prezencie ślubnym?

BEZPŁATNY ORGANIZER ŚLUBNY

Ponadczasowa klasyka

Wybór książki dla Młodej Pary nie jest wcale ani łatwy, ani oczywisty. Jeśli nie znacie zainteresowań Nowożeńców i nie wiecie jaki gatunek literacki jest najbliższy ich sercu, podarujcie im coś klasycznego.  Jednym z lepszych pomysłów są ponadczasowe dzieła, do których bez wątpienia możemy zaliczyć takie tytuły jak Lalka, Ogniem i Mieczem czy Pan Tadeusz.

Jaka książka na prezent ślubny -klasyka - zdjęcie 2

Zobacz także: Jesienne upominki dla gości weselnych

Książka kucharska

Książka kucharska to dość zachowawczy i uniwersalny podarunek, z którego na pewno niejednokrotnie skorzystają młodzi małżonkowie. Jeśli wiecie, za jaką kuchnią przepadają Nowożeńcy, problem prezentu macie już rozwiązany. Włoska, meksykańska, a może polska…?

Jaka książka na prezent ślubny - kucharska - zdjęcie 1

Hobby i zainteresowania

Jeśli znacie zainteresowania i hobby Nowożeńców, książka którą im podarujecie, może nawiązywać właśnie do nich. Zastanówcie się, może obydwoje są miłośnikami nurkowania, a może też uwielbiają dalekie podróże?

Jaka książka na prezent ślubny - zdjęcie 3

Poradniki

Ciekawym pomysłem jest także podarowanie dwóch zupełnie różnych książek. Poradniki, w których zawarte są cenne wskazówki i podpowiedzi na pewno zainteresują zarówno kobietę jak i mężczyznę. Pamiętajcie, że niezwykle istotna jest nie tylko treść książki, ale także jej piękne opakowanie. Jeśli chcecie sprawić, aby prezent był naprawdę wyjątkowy, na pierwszej stronie przygotujcie dedykację dla Młodej Pary.

Z humorem

W księgarniach możecie znaleźć mnóstwo książek z humorem, które nawiązują do małżeństwa i miłości. Może właśnie ten pomysł najbardziej przypadnie do gustu Nowożeńcom?

Zobacz także: Alkohol dla Młodej Pary – co podarować w dniu ślubu?

BEZPŁATNY ORGANIZER ŚLUBNY

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!