09 sierpnia 2018

Prezent dla świadkowej – 5 pomysłów


prezent dla świadkowej - zdjęcie 1

Ślub kojarzy się głównie z obdarowywaniem Pary Młodej. Stosy prezentów, którymi są obsypani przez gości przechodzą zazwyczaj przez ręce świadków. Dlatego bardzo miłą amerykańską tradycją jest wręczenie świadkowej (Twojej „maid of honor”) niewielkiego podarunku przy okazji prośby o pełnienie tej zaszczytnej funkcji. W końcu będzie przy Tobie podczas całych przygotowań!

BEZPŁATNY ORGANIZER ŚLUBNY!

Pomysłów jest wiele, na szczęście nie muszą być one zbyt kosztowne, a będą miłym gestem ze strony przyszłej Panny Młodej. Zazwyczaj świadkową zostaje osoba bliska, która jeszcze przed oficjalna prośbą, doskonale wie, że taką funkcję obejmie. Jednak na pewno poczuje się wyróżniona takim drobnym gestem z Twojej strony.

5 pomysłów na prezent dla świadkowej

Biżuteria

Personalizowana biżuteria z dedykacją będzie niezwykłą pamiątką na lata. Naszyjnik czy bransoletkę możesz spakować do eleganckiego pudełeczka, w którym zawrzesz kluczowe pytanie.

Pudełeczko z prezentami

Uniwersalnym prezentem będzie eleganckie pudełko, do którego spakujesz, np. butelkę szampana z kieliszkiem, coś słodkiego lub ulubiony kosmetyk swojej przyszłej świadkowej.

Zobacz również: Świadkowie - ich rola i zadania

Pamiątkowy kocyk

Bardzo oryginalny pomysł, na który natknęliśmy się na zagranicznej stronie. Kocyk z propozycją dedykacji! Na pewno umili Twojej bliskiej przyjaciółce lub siostrze zimowe i jesienne wieczory.

Wyjazd do SPA

Wypad do SPA na weekend to zawsze dobry pomysł! Jest to bardziej kosztowna wersja prezentu, jednak z pewnością przyda Wam się parę dni odpoczynku przed intensywnymi przygotowaniami, poszukiwaniem sukni ślubnej i podwykonawców!

Dodatki weselne

Esencja każdego prezentu czy niespodzianki – te drobne rzeczy sprawią, że chwile będą niezapomniane. Przywitanie przyjaciółki balonem ze złotym napisem czy podarowanie miseczki z imieniem to świetne pomysły na „dopieszczenie” swojej świadkowej.

BEZPŁATNY ORGANIZER ŚLUBNY!

Zobacz również: 7 zasad perfekcyjnej świadkowej

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl