19 grudnia 2018

Akademia Kulinarna Whirlpool, czyli nasz zespół uczy się gotować!


akademia kulinarna whirlpool - 1

Akademia Kulinarna Whirlpool to wyjątkowe miejsce w Warszawie, które powstało po to, aby dzielić się pasją do gotowania oraz jedzenia. Szefowie kuchni uczą jak cieszyć się chwilami spędzonymi w kuchni oraz zdradzają tajniki między innymi przepysznej kuchni włoskiej. Pod okiem specjalistów w swojej dziedzinie można gotować, smakować, a przede wszystkim dobrze się bawić!

Wedding.pl w Akademii Kulinarnej Whirlpool

I właśnie w tak wspaniałej atmosferze spędziliśmy czas z zespołem Wedding.pl z okazji świątecznego spotkania firmowego. Szef kuchni Marco Ghia pokazał nam jak przygotować oryginalną włoską pizzę i domowy makaron, a także nauczył nas pieczenia bezy! Cieszymy się, że mieliśmy okazję uczestniczyć w tak inspirujących warsztatach oraz jesteśmy dumni z naszych talentów kulinarnych. Zobaczcie naszą fotorelację z tego dnia i zaplanujcie warsztaty w gronie swoich najbliższych – zapewniamy Was, że będzie to niepowtarzalne przeżycie!

akademia kulinarna whirlpool - 1

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!