05 lipca 2018

Pizza na weselu


Pizzę kochają niemalże wszyscy! A gdyby tak zagościła ona na Waszym przyjęciu weselnym?

Pizza na weselu - zdjęcie 10

Państwo Młodzi dwoją się i troją, aby ich przyjęcie weselne było jednym z najpiękniejszych. Już kilka miesięcy przed ślubem zastanawiają się, jakie atrakcje zapewnić swoim gościom weselnym. Pomysłów na atrakcje weselne jest całe mnóstwo. Czasami nawet trudno zdecydować się na jedną lub dwie z nich. Najchętniej Narzeczeni wybraliby niemalże każdą, ale przecież wesele to nie tylko atrakcje, ale przede wszystkim tańce do białego rana. Pyszne pozycje w menu to podstawa. Ciekawym pomysłem wartym uwagi jest pizza na weselu. Skusicie się?

Zobacz: Szwedzki stół na weselu

Pizza na weselu

Pizzę uwielbiają niemalże wszyscy – dzieci, młodzież i dorośli. Smaczne ciasto i wspaniałe dodatki skradną niemalże każde podniebienie. Trudno znaleźć osobę, która nigdy nie próbowała pizzy tej tradycyjnej, wypiekanej prosto z pieca. Pizza na cienkim i na grubym cieście, z sosem pomidorowym a może owocami morza – pomysłów jest całe mnóstwo. Jeśli i Wy zajadacie się tym przysmakiem, może skusicie się i zaserwujecie ją na swoim przyjęciu weselnym?

Pizza prosto z pieca

Pomysłów w jaki sposób zaserwować pizzę jest całe mnóstwo. Najodpowiedniejszym rozwiązaniem będzie chyba barek z pizzą, który będzie uzupełniany na bieżąco. Ciepła, chrupiąca i dopiero co wyjęta z pieca pizza jest najsmaczniejsza. Zastanówcie się o jakich smakach marzą Wasi goście. Naszym zdaniem 4 różne propozycje będą wystarczające. Nie może oczywiście zabraknąć najbardziej klasycznej, a zarazem najprostszej pizzy z sosem pomidorowym. Poproście o przygotowanie oliwy, która idealnie współgra z tym włoskim daniem.

Zobacz także: Idealnie dobrane do potraw wina sposobem na wymagających gości

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!