Wedding.pl / Inspiracje / Ślub i wesele / Miejsce na ślub i wesele / Ślub i wesele poza miastem
Miejsce na ślub i wesele

Ślub i wesele poza miastem

6 lutego 2019 — Redakcja Wedding.pl
Ślub i wesele poza miastem - zdjęcie 6

Niezależnie od tego czy znacie się od wielu lat, czy spotkaliście się całkiem niedawno, dzień ślubu jest dla Was czymś magicznym i wyjątkowym. Jeśli na Twojej dłoni pojawił się już wymarzony pierścionek zaręczynowy, to oznacza, że przygotowania właśnie się rozpoczęły. Może nawet nie zdawaliście sobie sprawy ile niełatwych decyzji do podjęcia na Was czeka i jak dużą ilość spraw będziecie musieli załatwić. Pierwszym dylematem jaki pojawi się na Waszej drodze będzie wybór miejsca na wesele. Czasami Pary Młode nie wyobrażają sobie, aby ta wyjątkowa uroczystość odbyła się w centrum zatłoczonego miasta. Niektórzy marzą o cichym, spokojnym zakątku, oddalonym od zgiełku i tłumu. Na ślub i wesele poza miastem decyduje się coraz to więcej par. Jeśli wciąż bijecie się z myślami i zastanawiacie się, czy organizacja przyjęcia poza miastem jest dobrym pomysłem, przygotowaliśmy dla Was kilka podpowiedzi.

WYBIERZ MIEJSCE NA SWOJE WESELE!

Ślub i wesele poza miastem - zdjęcie 1

Zobacz także: Wesele w oranżerii – najnowszy trend ślubny!

Ślub i wesele poza miastem – na co zwrócić uwagę?

Magiczne miejsce

Niektórzy twierdzą, że na wsi czas płynie o wiele wolniej, a życie jest zdecydowanie spokojniejsze. Zazwyczaj uważają tak osoby, które to właśnie na co dzień mieszkają w dużym, nieustannie tętniącym życiem mieście. Absolutnym ślubnym hitem jest zorganizowanie przyjęcia weselnego pod gwiazdami, na dużej, zielonej polanie. Magiczne otoczenie, przepiękna przyroda i ten wyjątkowy spokój i poczucie wolności…

Ślub i wesele poza miastem - zdjęcie 3

Odpowiedni lokal

Jeśli zdecydujecie się na zorganizowanie przyjęcia weselnego poza miastem, nie oznacza to, że musi się ono być przyjęciem plenerowym. W mniejszych miasteczkach, a nawet w pełnych klimatu wioskach, możecie znaleźć naprawdę magiczne i bajecznie piękne sale weselne. Waszym marzeniem jest wesele w stodole? Spełnijcie je, przecież nic nie stoi na przeszkodzie! Zorganizowanie przyjęcia w nieprzystosowanej do tego stodole jest dość odważnym i ryzykownym pomysłem. Jednak na rynku ślubnym pojawia się coraz więcej drewnianych, odpowiednio przygotowanych i wyposażonych stodół, w których możecie zorganizować wesele marzeń.

WYBIERZ MIEJSCE NA SWOJE WESELE!

Ślub i wesele poza miastem - zdjęcie 5

Zobacz także: Typy gości weselnych

Źródło zdjęć: Pinterest.com

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!