07 listopada 2018

Wrzosowy Zakątek – miejsce na Wasze rustykalne wesele


wrzosowy zakątek zdjęcie 1

Wrzosowy Zakątek to miejsce pełne sielskiego klimatu, z dala od miejskiego zgiełku i gwaru. Ta wyjątkowa przestrzeń znajduje się w malowniczej części Łomianek w sąsiedztwie pięknego Parku Młocińskiego. Czarujący obiekt wpisany jest na listę zabytków, a z centrum Warszawy dzieli Was od niego jedynie 20 min drogi samochodem. Wrzosowy Zakątek otwarty jest dla gości, którzy poszukują wyjątkowej atmosfery i nietuzinkowego, rustykalnego klimatu.

wrzosowy zakątek - zdjęcie 2

Jeśli rustykalne wesele, to tylko tutaj!

Budynek z ponad 100 letnią historią obecnie tworzy nadzwyczajne miejsce na przyjęcia weselne. Wnętrze o rustykalnym charakterze przypadnie do gustu miłośnikom natury i sielskich klimatów. Jest ono niezwykle jasne i przytulne, co dodatkowo wpływa na błogi klimat i sielskość tego miejsca. Wasi goście będą mogli zrelaksować się wśród natury i poczuć się całkowicie swobodnie. Właściciele tego wyjątkowego miejsca nie zapomnieli również o Waszych najmłodszych gościach! Specjalnie dla nich przewidziano miejsce na stworzenie kącika zabaw dla dzieci.

wrzosowy zakątek - zdjęcie 3

Przyjęcie weselne zorganizowane we Wrzosowym Zakątku będzie dla Was niezapomniane. Możecie samodzielnie wybrać każdy detal imprezy oraz zaadaptować przestrzeń zgodnie z Waszymi indywidualnymi wymaganiami. Podczas wynajmu Wrzosowego Zakątka na Wasze przyjęcie weselne macie do dyspozycji:

  • miejsce na plenerowy ślub cywilny
  • przepiękny, bujny ogród z licznymi wrzosami
  • dużą altana, w której możecie zorganizować bajkowe plenerowe przyjęcie
  • miejsce na stworzenie strefy chillout
  • zadaszony bar zewnętrzny do dyspozycji barmanów lub gości
  • sala Kominkowa – największa, z możliwością demontażu okien
  • pokój dla Młodej Pary
  • 2 niezależne wejścia (w tym jedno wyłącznie dla obsługi wesela)
  • profesjonalnie wyposażona kuchnia do dyspozycji Waszych kucharzy

Na miejscu czeka na Was także możliwość skorzystania z przepysznego i profesjonalnego cateringu. Spośród dwóch opcji możecie wybrać tę, która najbardziej będzie pasowała do wizji Waszego wesela. Nie musicie martwić się więc o dodatkowych usługodawców, co ułatwi organizację wymarzonego przyjęcia.

Piękne zdjęcia mówią same za siebie! Zarezerwujcie to wyjątkowe miejsce na Wasze przyjęcie weselne! Gwarantujemy, że efekt końcowy przerośnie wszystkie Wasze oczekiwania.

ZAREZERWUJ WRZOSOWY ZAKĄTEK!

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!