29 stycznia 2019

Co zamiast pierwszego tańca? 3 alternatywy!


Co zamiast pierwszego tańca - zdjęcie 5

Zwyczajem jest, że Młoda Para rozpoczyna przyjęcie weselne pierwszym tańcem. Dla większości Nowożeńców jest to jeden z bardziej stresujących momentów w tym dniu, w końcu oczy wszystkich gości będą skierowane tylko w ich stronę. Każdy bacznie będzie przyglądał się występowi i nawet najmniejsza pomyłka może zostać zauważona. Chyba właśnie z tego względu niektóre Pary Młode najchętniej zrezygnowałyby z pierwszego, wspólnego tańca przed tak dużą publicznością. Jednak czy to jest w ogóle możliwe? Co zamiast pierwszego tańca można zaoferować gościom weselnym i jak sprawić, aby zarówno młodzi małżonkowie jak i wszyscy bliscy byli zadowoleni?

BEZPŁATNY ORGANIZER ŚLUBNY – SPRAWDŹ!

Pierwszy taniec – alternatywy

Taniec „przytulaniec”

Przygotowania do pierwszego tańca, pochłaniają znaczną część czasu zakochanych. Niektórzy decydują się nawet na zapisanie do szkoły tańca, gdzie pod czujnym okiem instruktora uczą się dzielnie wszystkich kroków i efektownych obrotów. Jednak Ci, który woleliby zrezygnować z typowego pierwszego tańca, mogą zdecydować się po prostu na standardowego przutylańca. Może nie będzie to zapierający dech w piersi pokaz, ale z całą pewnością będzie to Wasza wyjątkowa chwila.

Co zamiast pierwszego tańca - zdjęcie 1

Zobacz także: Muzyka na wesele – jak pogodzić różne gusta?

Wspólna zabawa

Jeżeli jednak wolelibyście uniknąć jakiegokolwiek pierwszego tańca, poproście orkiestrę, aby od razu zaprosiła wszystkich gości na parkiet do wspólnej zabawy. Może dla niektórych Waszych bliskich, przyjaciół będzie to pewne zaskoczenie, ale nie przejmujcie się. To przecież jest Wasz dzień i jeśli chcecie uniknąć stresu jaki towarzyszy pierwszemu tańcu, po prostu to zróbcie.

Co zamiast pierwszego tańca - zdjęcie 5

Przemowa Młodej Pary

Przemowa Młodej Pary to kolejna propozycja, która pozwoli Wam uniknąć pierwszego tańca. To dość odważne rozwiązanie, jednak moment ten na pewno okaże się niezwykle wzruszający i z całą pewnością zapadnie w pamięci Waszych bliskich. Kiedy goście wstaną zza stołów, zaproście ich na parkiet, a tam podziękujcie za przybycie. Wyraźcie wdzięczność, że zdecydowali się towarzyszyć Wam  w tym najważniejszym i niepowtarzalnym dniu.

BEZPŁATNY ORGANIZER ŚLUBNY – SPRAWDŹ!

Zobacz także: Oprawa muzyczna ślubu – podpowiadamy na co zwrócić uwagę!

Źródło zdjęć: Pinterest.com

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!