20 listopada 2018

Przedślubna nauka tańca


Przedślubna nauka tańca - zdjęcie 1

Stara tradycja głosi, że zabawę na parkiecie rozpoczyna Młoda Para pierwszym tańcem. Chyba każdy przyzna nam rację, że dla Nowożeńców jest to moment bardzo stresujący. O ile wspólne tańce weselne i zabawa są dla nich przyjemnością, to „występ” przed taką publicznością sprawia, że nogi drżą i czasami odmawiają posłuszeństwa. Aby uniknąć przedślubnych koszmarów i niepotrzebnego strachu w tym najważniejszym dniu, warto zapisać się na naukę tańca, która z perspektywy czasu okaże się niezwykle pomocna. Przedślubna nauka tańca – czy naprawdę warto w nią zainwestować?

WYBIERZ NAJLEPSZĄ SZKOŁĘ TAŃCA!

Dlaczego warto zapisać się na przedślubną naukę tańca?

Zacznijmy od rzeczy najistotniejszej i najoczywistszej – dzień ślubu ma miejsce raz w życiu. Sali weselnej poszukujecie tygodniami, wymarzonych kreacji miesiącami, a nad wyborem menu zastanawiacie się już kilkanaście dni. Dokładacie wszelkich starań, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, dlatego nie możecie zapomnieć o pierwszym tańcu, który będzie taką „wisienką na torcie”. O ile nie jesteście zawodowymi tancerzami, warto zapisać się na przedślubną naukę. Podczas zajęć, wraz z profesjonalistą, podejmiecie decyzję jaki styl taneczny zatańczyć, wybierzecie piosenkę i oczywiście nauczycie się układu.

Zobacz także: Pierwszy taniec Młodej Pary – style taneczne

Przedślubna nauka tańca - zdjęcie 2

Warto również poćwiczyć kilka podstawowych kroków, które bez wątpienia przydadzą się Wam podczas zabawy z bliskimi i przyjaciółmi. Nie obawiajcie się pierwszego tańca, on wcale nie musi trwać długo. Taniec ten jest tylko symbolicznym rozpoczęciem zabawy weselnej. Jeśli macie dwie lewe nogi, nie stawiajcie sobie zbyt wysokiej poprzeczki. Czasami naprawdę warto zatańczyć prosty układ, ale z miłością i pewnością siebie.

Zobacz także: Muzyka na wesele – jak pogodzić różne gusta?

Przedślubna nauka tańca - zdjęcie 4

Nie zapominajcie, że w tańcu poza krokami najistotniejsze jest Wasze szczęście, radość i miłość. Patrzcie sobie głęboko w oczy i nie liczcie w myślach kroków. Jesteśmy jednak pewni, że po nauce tańca będziecie czuć się o wiele pewniej i pierwszy, wspólny taniec okaże się dla Was prawdziwą przyjemnością.

WYBIERZ NAJLEPSZĄ SZKOŁĘ TAŃCA!

źródło zdjęć: Pinterest.com

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!