08 marca 2019

Czym do ślubu? – Top 10 ślubnych samochodów


Czym do ślubu - Top 10 ślubnych samochodów - zdjęcie 11

Zabytkowy, sportowy, a może ekskluzywny? Jakim samochodem pojedziecie do ślubu? Wybór ślubnego auta pozostawcie Panu Młodemu, bo nikt tak jak mężczyźni nie zna się na czterech kółkach. Planowaliście do ślubu pojechać swoim samochodem albo pożyczyć od rodziców – odradzamy. Ślub to jedyna w swoim rodzaju okazja, do spełnienia marzeń, nawet tych najskrytszych. Organizacja i planowanie dobiega końca – wymarzona suknia wisi w szafie, menu ustalone, dekoracje wybrane, a samochodu jak nie było tak nie ma. Pan Młody wciąż bije się z myślami, a może jeszcze nie rozpoczął poszukiwań. Chcąc ułatwić Wam zadanie, przygotowaliśmy 10 wyjątkowych samochodów, które zawiozą Was do ślubu.

Top 10 ślubnych samochodów

1. Mercedes Retro – Warszawa

Organizujecie wesele w stylu retro?  Jeśli tak, to zabytkowy mercedes idealnie wkomponuje się w charakter uroczystości. Opływowe kształty, okrągłe światła  i eleganckie klamki sprawiają, że auto jest ozdobą samą w sobie.

Czym do ślubu? - Top 10 ślubnych samochodów - zdjęcie 1

2. Golden Cars – Bielsko-Biała

Naszą ostatnią, ale jakże wyjątkową propozycją jest złoty Chevrolet. Przejażdżki tym sportowym samochodem będą Wam zazdrościli wszyscy. Zależy Wam na efekcie „wow”? Chevrolet Wam to zagwarantuje.

Czym do ślubu? - Top 10 ślubnych samochodów - zdjęcie 10

3. Ślubne Taxi – Bielsko – Biała

Kochacie białe, eleganckie samochody? Jeśli tak to nasza kolejna propozycja powinna przypaść Wam do gustu. Nie zapomnijcie o świeżych kwiatach, które  sprawią, że samochód będzie prezentował się niezwykle elegancko.

Czym do ślubu? - Top 10 ślubnych samochodów - zdjęcie 5

4. Samochody do ślubu – Lubin

Ten zabytkowy, 6-osobowy amerykański krążownik zwróci uwagę wszystkich gości, nie tylko panów. Swoboda, elegancja i klasa są w dniu ślubu niezwykle istotne. W tym dużym i niepowtarzalnym aucie Panna Młoda w sukni o kroju księżniczki będzie czuła się bardzo komfortowo.

Czym do ślubu? - Top 10 ślubnych samochodów - zdjęcie 6

5. Tesla S – Brodnica

Tesla S z napędem elektrycznym to niepowtarzalny pojazd, którym już niedługo możecie pojechać do ślubu. Samochód z charakterem jest propozycją dla nietuzinkowej, nowoczesnej i przebojowej Pary Młodej.

Czym do ślubu? - Top 10 ślubnych samochodów - zdjęcie 7

6. Maserati Levante  – Słupsk

Białe Maserato Levante jest synonimem luksusu i niezwykłej klasy. Czerwona, skórzana tapicerka sprawi, że poczujecie się jak prawdziwe gwiazdy. Jesteśmy pewni, że nigdy nie zapomnicie tej ślubnej przejażdżki.

Czym do ślubu? - Top 10 ślubnych samochodów - zdjęcie 8

7. SilesiaVan – Chorzów

Jeśli to Twój ukochany chce zawieźć Was do ślubu to 3-drzwiowy, czarny mercedes będzie idealnym rozwiązaniem. To eleganckie auto współgra niemalże z każdym stylem i motywem przewodnim.

Czym do ślubu? - Top 10 ślubnych samochodów - zdjęcie 9

8. Mercedes – Auto Vip – Poznań

Od dawna marzyliście, aby do ślubu pojechać luksusową, elegancką limuzyną. Czarny mercedes z białą tapicerką w środku i dachem panoramicznym będzie spełnieniem Waszych oczekiwań.

Czym do ślubu? - Top 10 ślubnych samochodów - zdjęcie 2

9. Pan Szofer – Września

Mercedes klasy S z 1989 roku to nasza kolejna propozycja auta, które zawiezie Was niemalże pod sam ołtarz. Chcecie cofnąć się w czasie i poczuć jak 20 lat temu?

Czym do ślubu? - Top 10 ślubnych samochodów - zdjęcie 3

10. Jeep Grand Cherokee – Częstochowa

Luksusowy i niebanalnie prezentujący się Jeep Grand Cherokee cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem pośród Par Młodych. Auto to idealnie wkomponuje się w dzień ślubu organizowany w stylu glamour.

zym do ślubu? - Top 10 ślubnych samochodów - zdjęcie 4

Zobacz także: O czym pamiętać wynajmując auto do ślubu?

Klaudia Kierzkowska
Klaudia Kierzkowska
Redaktorka Wedding.pl z branżą ślubną związana od 5 lat. Miłośniczka włoskiej kuchnii i dobrego filmu.