Wedding.pl / Inspiracje / Ślub i wesele / Organizacja i planowanie / Typy gości weselnych
Organizacja i planowanie

Typy gości weselnych

21 stycznia 2019 — Redakcja Wedding.pl
typy gości weselnych - zdjęcie 8

Na sukces udanego wesela składa się wiele elementów, poczynając od przepięknego wystroju, przez idealne menu, aż do udanej zabawy gości weselnych. Jednak jak wiadomo, ile osób tyle różnych gust i upodobań. Mimo ogromnych starań i niekończącego się zaangażowania, Pary Młode nie są w stanie spełnić oczekiwań każdego z zaproszonych. Im więcej zaproszonych osób,  tym więcej różnych charakterów, innych poglądów, odmiennych zdań i przeróżnych zainteresowań. Nie wiemy czy zdajecie sobie sprawę, że są różne typy gości weselnych. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy ich przegląd.

BEZPŁATNY ORGANIZER ŚLUBNY – SPRAWDŹ!

4 typy gości weselnych

Król parkietu

Na każdym przyjęciu weselnym znajdzie się przynajmniej jeden król parkietu, który będzie tańczył ze wszystkimi do utraty sił. A i muzyka mu w tańcu nie będzie przeszkadzać! Liczy się dla niego dobra zabawa, szaleństwo, a nie wyuczone kroki taneczne i opinia innych osób.

Typy gości weselnych - zdjęcie 1

Zobacz także: Sprawdź o czym najczęściej zapominają Panny Młode

Profesjonalni tancerze

Coraz częściej osoby, które nie czują się zbyt pewnie na parkiecie, przed przyjęciem weselnym zapisują się na krótki kurs tańca. Jeśli szybko uczą się kroków, to po kilku lekcjach będą tańczyli niemalże jak „profesjonalni tancerze”. Z całą pewnością zwrócą uwagą pozostałych gości, a niejedna kobieta będzie im zazdrościła różnorodności figur tanecznych.

Smakosz

Jedni uwielbiają tańczyć, drudzy kochają jeść i to właśnie próbowanie i smakowanie sprawia im największą przyjemność. Smakosz mógłby nie wstawać z za weselnego stołu, a na parkiet wychodzi z wielką niechęcią.

Typy gości weselnych - zdjęcie 2

Gwiazda muzyki

Najczęściej po północy na jaw wychodzą ukryte talenty gości weselnych. Wujek wokalista pożycza mikrofon od zespołu weselnego i sam próbuje zaśpiewać piosenkę specjalnie dla Młodej Pary. Jego talent i odwaga rosną wraz z ilością wypitego alkoholu.

Typy gości weselnych - zdjęcie 4

Gwiazda fleszy

Jak wiadomo na żadnym przyjęciu weselnym nie może zabraknąć fotografa, którego zadaniem jest uchwycenie najpiękniejszych momentów, wyjątkowych chwil i przelotnych spojrzeń. Jak ryba w wodzie będzie czuła się gwiazda fleszy, która uczyni wszystko, aby być na większości zdjęć. Pozowaniom i uśmiechom nie będzie końca!

Zobacz także: Teledysk ślubny, a może reportaż?

BEZPŁATNY ORGANIZER ŚLUBNY – SPRAWDŹ

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!