Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Organizacja i planowanie / #WeddingPremiery czerwiec 2020 – nowe firmy ślubne, które warto poznać!
Organizacja i planowanie

#WeddingPremiery czerwiec 2020 – nowe firmy ślubne, które warto poznać!

13 lipca 2020 —
#WeddingPremiery czerwiec 2020

Specjalnie dla Was śledzimy firmy ślubne, które debiutują na Wedding.pl w ramach cyklu #WeddingPremiery. To one mają szansę podbić Wasze serca i spełnić marzenia o ślubie jak ze snów. Poznajcie unikalne produkty oraz usługi, jakie proponują, odkryjcie ich super moce i migiem dodajcie do „ulubionych”!

Wellme

Eksperci Wellme zadbają o ślubny wizerunek od stóp do głów – począwszy od makijażu i fryzury, skończywszy na manicure i pedicure. Wszystko czego, potrzeba pięknie panny młodej z dojazdem pod wskazany adres!

Wellme

 

Agata Różańska

Już ponad 5 lat uwiecznia opowiedziane przez Was historie i towarzyszące jej emocje oraz zaprasza do pełnego miłości świata fotografii ślubnej.

Agata Różańska

 

Black Wolf Studio

Kreatywny fotograf, który tworzy niezapomniane zdjęcia z klasą. Atutem tego studia fotograficznego jest koncentracja na emocjach i wsłuchiwanie się w życzenia par młodych, nie tylko w Polsce, ale również w całej Europie.

Black Wolf Studio

 

Vip Service Transport

Flota, która w swojej ofercie posiada ekskluzywne limuzyny najlepszych marek z profesjonalnymi kierowcami, m.in.: Mercedesy S-class, E-class i V-class oraz Bentleye S1 i Eight. Pakiety zawsze dopasowane do indywidualnych potrzeb pary młodej.

Vip Service Transport

 

Studio pierwszego tańca – kurs online

Gotowe choreografie, proste, ale widowiskowe sekwencje oraz połączenie nauki z przyjemnością – dzięki tym kursom online unikniecie stresu i oceny innych, uczycie się we własnym tempie i kiedy tylko macie ochotę i czas.

Studio pierwszego tańca - kurs online

 

EVE Agencja

Ewelina Krzyżanowska od 10 lat pracuje z ludźmi i pełna empatii oraz pasji, organizuje wydarzenia najwyższej jakości, w których nie ma miejsca na błędy i niedociągnięcia. W swojej ofercie posiada 2 pakiety usług: podstawowy i premium.

EVE Agencja

 

GOLLY Fotografia

Zaszczytem jest dla nich móc towarzyszyć w Waszym pięknym dniu. Do działania i ciągłego doskonalenia nakręca ich satysfakcja z pracy i uśmiech par młodych przy przekazywaniu fotografii.

GOLLY Fotografia

 

Kuchnia Bez Granic – restauracja – hotel

Hotel Mercure Cieszyn i zlokalizowana w nim restauracja „Kuchnia Bez Granic” położone są u stóp Beskidu Śląskiego. Obiekt dysponuje 78 pokojami, salą bankietową dla 140 gości oraz okazałym ogrodem z możliwością organizacji ślubu.

Kuchnia Bez Granic - restauracja – hotel

 

DJ StrzeSiu

Michał Strzeszewski to pasjonat, który pragnie wcielić Waszą wizję w życie i zrealizować nawet najtrudniejsze zadania. Wypełnia parkiety po brzegi i wprowadza innowacje, które łączą nową technologię z talentem.

DJ StrzeSiu

 

DeeDance

Nauka Pierwszego Tańca, Wieczory Panieńskie i Kawalerskie oraz ONE WOMAN SHOW – tancerka Oktawia Czabanowicz przygotuje dla Was indywidualną choreografię, a także występ lub animacje, które będą dodatkową atrakcją dla gości weselnych.

DeeDance

 

Piękne Chwile Karina Hetmanek

Kamerzystka, która każde zlecenie traktuje tak wyjątkowo, jak wyjątkowy jest dzień Waszego ślubu. Stara się sprostać wszelkim oczekiwaniom, tworzy z pasją, sercem i rozumem, a przede wszystkim – dla Was.

Piękne Chwile Karina Hetmanek

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!