Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Organizacja i planowanie / #WeddingPremiery styczeń 2020 – nowe firmy ślubne, które warto poznać!
Organizacja i planowanie

#WeddingPremiery styczeń 2020 – nowe firmy ślubne, które warto poznać!

6 lutego 2020 —
#WeddingPremiery styczeń 2020

Specjalnie dla Was śledzimy firmy ślubne, które debiutują na Wedding.pl w ramach cyklu #WeddingPremiery. To one mają szansę podbić Wasze serca i spełnić marzenia o ślubie jak ze snów. Poznajcie unikalne produkty oraz usługi, jakie proponują, odkryjcie ich super moce i migiem dodajcie do „ulubionych”!

Obiektywnie Nakręceni

Tworzą reportaże ślubne, aby wywołać uśmiech na Waszych twarzach. Pragną towarzyszyć w ważnych momentach Waszego życia. Ich drugim ja są dalekie zakątki świata i nietypowe marzenia.

#WeddingPremiery styczeń 2020 - Obiektywnie Nakręceni

 

Falkowska Fotografia

W swoich reportażach skupia się na emocjach, momentach i uczuciach, a do każdego nowego zlecenia podchodzi z głową pełną otwartości i kreatywności.

Falkowska Fotografia

 

Monika Marszałek – Fotografia Emocji

Jak sama nazwa wskazuje, na Jej fotografiach zobaczycie naturalne emocje. W swojej pracy szuka uczuć, spontanicznych chwil i osób, które są dla Was szczególnie bliskie.

Monika Marszałek Fotografia

 

MarryYou – Wedding Planners

Małżeństwo Sylwia i Grzegorz tworzą, aby widzieć uśmiechy na twarzach par młodych. Przekonują, że powierzony im ślub będzie najpiękniejszym dniem w Waszym życiu.

MarryYou Wedding Planner

 

Powiedziała TAK! Wedding & event

Planują i projektują wesela zespołem, który tworzy jedyne w swoim rodzaju wesela inspirowane historiami miłosnym i przygodami par młodych.

Powiedziała Tak! Wedding & Event

 

Artystyczna Fotografia Ślubna – Paweł Kotas

Specjalizuje się w ślubnym reportażu dokumentalnym. Jego zdjęcia są spontaniczne, uczuciowe i naturalne, a w całości tworzą spójną historię tego wyjątkowego dnia.

Paweł Kotas

 

Iluzjonista Adrian Mitoraj

Show iluzjonisty będzie oryginalną niespodzianką dla Waszych gości weselnych. Oczarują Was efekty, których nie prezentuje żaden innych artysta sztuki wizualnej w Polsce!

Iluzjonista Adrian Mitoraj

 

Fotograf Michał Szczepański

Jego priorytetem jest fotografowanie pozostając niewidocznym oraz dostrzeganie momentów z pozoru nieistotnych, które jednak są wyjątkowe i tworzą Waszą historię.

Fotograf Michał Szczepański

 

TwójDJ

DJ i konferansjer w jednym – z pasją poprowadzi Wasze wesele, ale też poleci inne usługi swojej firmy, np. zepół foto + video, fotobudkę czy barmana.

TwójDj.com

 

Ślubiektywnie

Przekonują, że tworzą najpiękniejsze filmy i sesje ślubne. Wśród ich pakietów wyjazdowych znajdują się usługi specjalne, takie jak film plenerowy, vlog, ujęcia z drona i pod wodą.

Ślubiektywnie

 

Fotografia Temat Ślub

Ich definicja fotografii ślubnej to sztuka opowiadania historii, dlatego zadbają o to, by Wasza historia została opowiedziana w sposób absolutnie wyjątkowy.

Fotografia Temat Ślub

 

Party Shakers

Mobilny drink & cofee bar tworzy grupa profesjonalistów otwarta na nowe wyzwania. Obsługa barmańska i baristyczna na najwyższym poziomie.

Party Shakers

 

DJ KamTi

DJ, wodzirej i konferansjer, który gwarantuje dobrą zabawę z nowoczesnym sprzętem nagłaśniającym, bogatym repertuarem i efektami świetlnymi.

DJ KamTi

 

Michał Kwiatkowski

Tworzy fotografie, które stają się bezcenną pamiątką rodzinnego archiwum. Najważniejsze jest dla niego piękne i profesjonalne opowiedzenie Waszej historii.

Michał Kwiatkowski

 

Euforia Dominika Biekisz-Olejnik Wedding Planner

Firma zrodzona z pasji do piękna i chęci uszczęśliwiania innych, która pomaga na każdym etapie realizacji ślub i wesela jak z bajki.

Euforia Wedding Planner

 

DJ Lizard

Wodzirej, DJ i prezenter, który deklaruje, że jest w stanie „rozkręcić najnudniejszy balet”, a dobra zabawa gości to jego priorytet. 10 lat doświadczenia robi swoje!

DJ Lizard

 

Ośrodek Wczasowy ALFA

Wesele nad Morzem Bałtyckim zorganizowane od A do Z. Wyżywienie, noclegi, dekoracje oraz pomoc przy atrakcjach i formalnościach to tylko niektóre z oferowanych usług.

Ośrodek Wczasowy Alfa

 

Animator zabaw dla dzieci – Kraina Radości

Firma z doświadczonymi animatorami wykona usługi nie tylko z zakresu animacji dla dzieci, ale także ułoży pociechy do snu, kiedy rodzice będą się bawić do białego rana.

Animator Kraina Radości

 

Zbudkowani

Fotobudka, w której gadżety i akcesoria dobierane są pod indywidualne gusta pary młodej. A do tego niezawodny sprzęt i dedykowane ramki do zdjęć!

Zbudkowani

 

DJ / Wodzirej / Tomas Agencja Eventowa

Od 26 lat w branży, DJ/wodzirej Tomas prowadzi eleganckie, ale zarazem żywiołowe wesela. Ciężki dym, fontanny iskier, napis LOVE i pokaz laserowy gratis!

DJ Tomas

 

Fotolustro Modern Events

Fotolustro, czyli magiczne zwierciadło, w którym nie tylko się przejrzycie, ale również wykonacie zdjęcia. Solo lub grupowe, z gadżetami lub bez – atrakcja, którą będziecie wspominać!

Fotolustro Modern Events

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!