Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Organizacja i planowanie / Wesele plenerowe – o czym nie możecie zapomnieć?
Organizacja i planowanie

Wesele plenerowe – o czym nie możecie zapomnieć?

18 stycznia 2019 — Redakcja Wedding.pl
wesele plenerowe - zdjęcie 4

Wesela plenerowe cieszą się coraz większą popularnością wśród Par Młodych. I chociaż ich organizacja może przysporzyć więcej zadań, niż klasyczne przyjęcie, to chętnych na podjęcie tego wyzwania nie brakuje! Pary Młode starannie wybierają miejsce na wesele, zamawiają odpowiednie namioty oraz catering, a także dbają o każdy najmniejszy detal uroczystości. Jest jednak jedna rzecz, o której podczas organizacji wesela plenerowego zdarza się zapomnieć, a jak się okazuje jest to bardzo istotna kwestia!

MobiStar – must have na weselu plenerowym

MobiStar, jako ekskluzywna marka, zapewnia wysoki poziom urządzeń mobilnych. W ofercie znajdziemy mobilne zestawy toaletowe, mobilne zestawy garderoby oraz drink bary. Wsłuchując się w potrzeby Par Młodych, powstał mobilny zestaw idealny na wesela i eventy plenerowe.  Niezawodność przyczepy i jej uniwersalność pozwala cieszyć się użytkowaniem zapewniając najwyższy poziom obsługi i wyjątkowe wnętrza.

MobiStar jest zestawem mobilnych urządzeń. Zostały one wyposażone w niezależne systemy zasilania wodą, niezależne systemy odprowadzania nieczystości, urządzenia klimatyzacyjne i grzewcze. Zastosowana technologia LED i oprawa muzyczna Surround, jak i technologie wizualne spełniają wszelkie wymagania najbardziej wymagających Klientów.

Mobilna toaleta w części męskiej zawiera niezależny system dwóch pisuarów, toaletę z funkcją automatycznego bidetu, komfortową umywalkę, oraz elektroniczne osuszacze do rąk. Z myślą o Paniach opracowany został system dwóch niezależnych toalet z funkcją bidetu, i dwóch komfortowych umywalek z elektronicznymi systemami osuszaczy rąk, systemem luster i odpowiedniego oświetlenia.

Przyczepa przygotowana jest do użytkowania od momentu zaparkowania w każdych warunkach plenerowych, targowych, eventowych jak i ślubnych. Uniwersalność i ekskluzywność przyczep pozwala na spełnienie wszystkich wizji i pomysłów Par Młodych. Istnieje możliwość dostosowania istniejących grafik, muzyki, czy też oprawy artystycznej zewnętrznej według zapotrzebowania.

MobiStar – ekskluzywność to ich specjalność!

MobiStar jako marka dla najbardziej wymagających jest zestawem ekskluzywnych pojazdów, które obsługują każdy rodzaj wydarzenia. Począwszy od najbardziej wymagających, zapewniając pełen serwis. To nie tylko ekskluzywna łazienka, ale również garderoba i drink bar. System mobilnej garderoby zawiera kompletną ekskluzywną łazienkę wyposażoną w kabiną natryskową, toaletę, umywalkę i elektroniczny system osuszania.

Część garderoby zawiera przestronne lustra i naturalne oświetlenie. Pozwala ono na przygotowanie się największych osobistości do wydarzenia plenerowego, występu, czy też koncertu. Living Room został wyposażony w sofę wraz z systemem telewizji i zapleczem kawowo – kuchennym, który w przerwach zapewnia chwilę ciszy i harmonii. Pomieszczenia są klimatyzowane, wyposażone w system oświetlenia LED i Surround.

Dzięki MobiStar wasze plenerowe wesele będzie wyjątkowe i idealnie zorganizowane, co z pewnością docenią Wasi goście! 

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!