12 marca 2019

Winietki na wesele – 7 wyjątkowych pomysłów


Winietki na wesele - zdjęcie 20

Winietki czyli karteczki z imieniem i nazwiskiem gościa coraz częściej pojawiają się na stołach weselnych. Jak wiadomo, niezwykle istotną rolę pełnią detale, nawet te najmniejsze. To dzięki nim Wasi bliscy czują się bardziej komfortowo i wyjątkowo. Winietki sprawiają, że na sali panuje większy ład i porządek. Dzięki nim unikniecie niepotrzebnego zamieszania i przepychanek podczas zajmowania miejsc. Goście poczują się docenieni, wyróżnieni i dopieszczeni. Większości ten rodzaj papeterii ślubnej kojarzy się z małym karteczkami ustawionymi na stołach weselnych. Jednak do tego tematu można podejść o wiele bardziej kreatywnie, pomysłowo i twórczo. Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was oryginalne winietki na wesele.

SKORZYSTAJ Z BEZPŁATEGO ORGANIZERA ŚLUBNEGO!

Winietki na wesele – 7 wyjątkowych pomysłów

1. Liście

Małe czy duże? To nie ma znaczenia! Zarówno niewielkie zielone liście, jak i duże, niezwykle modne w ostatnich sezonach liście monstery możecie wykorzystać do przygotowania winietek na wesele.

Winietki na wesele - zdjęcie 2

2. Kamienie szlachetne

Granatowe, zielone, a może szare? Kamienie szlachetne o zaskakująco pięknych kolorach będą niezwykle oryginalnymi i wyjątkowymi winietkami. Kamienie te mogą stać się również dobrym upominkiem dla Waszych gości. Niestety, winietki te nie należą do najtańszych, a wręcz przeciwnie – to jedna z kosztowniejszych propozycji.

Winietki na wesele - zdjęcie 4

3. Drewniane plastry

Organizujecie wesele w stylu rustykalnym? W takim przypadku, małe drewniane plastry drewna, które będą pełniły rolę winietek są propozycją stworzoną właśnie dla Was!

Winietki na wesele - zdjęcie 3

4. Pod szkłem

Naszą kolejną propozycją wyjątkowych winietek na wesele są te ukryte pod szkłem. Małe, zielone roślinki czekające na Waszych gości pod szklanym kieliszkiem są nie tylko wspaniałą ozdobą stołu, ale także wyjątkowym prezentem.

Winietki na wesele - zdjęcie 11

Zobacz także: Podziękowania dla gości w formie papeterii ślubnej

5. Pieczęć

Winietki z pieczęcią to propozycja dla iście królewskiej Pary Młodej. Stemple wykorzystajcie również w zaproszeniach ślubnych jak i do przyozdobienia menu weselnego czy numeracji stołów. Wasi goście poczują się jak na królewskim przyjęciu.

Winietki na wesele - zdjęcie 14

6. Kamienie

Lubicie proste, klasyczne, ale niezwykle eleganckie rozwiązania? Do stworzenia winietek wykorzystajcie szare, tradycyjne kamienie. Wasi goście będą pod wrażeniem!

Winietki na wesele - zdjęcie 5

7. Klucze

A gdyby tak motywem przewodnim wesela były klucze? Klucze z cała pewnością warto wykorzystać do przyozdobienia winietek. Wasi bliscy na pewno docenią pomysł i kreatywność. Jesteśmy pewni, że z taką formą winietek nie spotkali się jeszcze na żadnym przyjęciu weselnym.

Winietki na wesele - zdjęcie 7

SKORZYSTAJ Z BEZPŁATEGO ORGANIZERA ŚLUBNEGO!

Zobacz także: Odmiana nazwisk na zaproszeniach ślubnych

Źródło zdjęć: Pinterest.com

Klaudia Kierzkowska
Klaudia Kierzkowska
Redaktorka Wedding.pl z branżą ślubną związana od 5 lat. Miłośniczka włoskiej kuchnii i dobrego filmu.