Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Pomysły na wieczór panieński / 10 najlepszych filmów na wieczór panieński
Pomysły na wieczór panieński

10 najlepszych filmów na wieczór panieński

23 grudnia 2017 — Redakcja Wedding.pl
Filmy na wieczór panieński 5

Już za kilka dni odbędzie się niesamowity i szalony wieczór, a mianowicie wieczór panieński! To właśnie na Twoich barkach spoczywa jego zorganizowanie? Razem z przyjaciółkami wymyśliłyście, że urządzicie go w mieszkaniu. Super pomysł! Pyszne jedzenie, smaczne wino i dobry film w gronie najbliższych koleżanek – zapowiada się naprawdę przyjemnie. Nie masz jednak pomysłu na film lub filmy jakie tego wieczoru obejrzycie? Horrory, dramaty jak i filmy akcji raczej odpadają. Przygotowaliśmy dla was filmy na wieczór panieński, które mamy nadzieję sprostają zarówno Waszym oczekiwaniom jak i oczekiwaniom przyszłej Panny Młodej. I to aż 10 propozycji!

Filmy na wieczór panieński

Dirty Dancing – naszym zdaniem jest to bez wątpienia film, który możecie obejrzeć podczas wieczoru panieńskiego. Mimo iż film powstał 30 lat temu, bo w 1987 roku, ogląda się go z wielką ciekawością!

Dziennik Bridged Jones – brytyjski film fabularny, który opowiada o życiu 32-letniej kobiety mieszkającej w Londynie. Oczywiście życie uczuciowe Bridged jest pasmem porażek, jednak bohaterka próbuje sobie jakoś radzić z szarą rzeczywistością – alkohol, papierosy i duże ilości jedzenia. Pewnego dnia kobieta postanawia zacząć pisać dziennik…

O północy w Paryżu – ta romantyczna komedia z elementami science-fiction skradła serce wielu osób. Mamy nadzieję, że i Wam przypadnie do gustu.

Zobacz także: Pomysły na wieczór panieński w domu

Druhny – można powiedzieć, że film ten został stworzony z myślą o wieczorze panieńskim. Annie zostaje druhną honorową i wraz z koleżankami wyrusza… Jeśli chcecie się dowiedzieć co dziewczyny wymyśliły, koniecznie obejrzyjcie film.

Dwa tygodnie na miłość – czy w dwa tygodnie naprawdę można się zakochać? Jak myślicie? Przekonajcie się w swój wieczór panieński!

To tylko sex – film amerykańskiej produkcji, w którym główną rolę gra Justin Timberlake oraz Mila Kunis. Ta dwójka przyjaciół postanawia uprawiać seks bez zobowiązań. Jednak powoli zaczyna wkradać się uczucie…

Zobacz także: Wieczór panieński – 5 motywów przewodnich

Pretty women – jeśli nie miałyście wcześniej przyjemności obejrzeć tego filmu, na wieczorze panieńskim musicie nadrobić zaległości!

Sex w wielkim mieście – ten film musicie zobaczy! Przyjaciółki, wino i sex w wielkim mieście to naprawdę idealne połączenie!

Sposób na teściową – mnóstwo śmiechu, ale i kilka przydatnych wskazówek dla przyszłej Panny Młodej, które podpowiedzą jak radzić sobie z teściową. Bo jak wiadomo relacje z teściową bywają różne.

Lejdis – to wspaniały film polskiej produkcji. Opowiada o losach czterech przyjaciółek, które wiodą naprawdę ciekawe życie.

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!